מיקרוסופט השיקה ריאקטור חדש בתל-אביב. סקוט גאת'רי, סגן נשיא בכיר במיקרוסופט העולמית: "הצוותים הפועלים מישראל הם מהטובים בעולם"‏

באירוע חגיגי חנכה אמש מיקרוסופט העולמית Hub  טכנולוגי חדש למפתחים בדובנוב 7, ת"א כחלק מתוכנית  הריאקטורים העולמית של החברה

מיקרוסופט העולמית השיקה אמש (ג'), ריאקטור חדש,שהוא Hub טכנולוגי חדש למפתחים בדובנוב 7 ת"א. מטרתו של הריאקטור של מיקרוסופט, המצטרף לעוד שישה אתרים דומים בסן פרנסיסקו, סידני, סיאטל, רדמונד, ניו-יורק ולונדון היא להוות מקום משיכה, לימוד והשראה לאקוסיסטם החדשני בישראל.

באירוע ההשקה שהתקיים אמש, נכחוסקוט גאת'רי, סגן נשיא בכיר וראש חטיבת הענן וה-AI במיקרוסופט העולמית, שרלוט ירקוני,  Corporate Vice President, Cloud + AI Division האמונה על הקשר עם קהילת הסטארטאפים, שלי לנצמן, מנכ"לית מיקרוסופט ישראל, אסף רפפורט, מנכ"ל מיקרוסופט ישראל מחקר ופיתוח, מרב דוידזון, GM Engineering and Ecosystem  ובכירים נוספים. את החלק הקולינרי הוביל השף אסף גרניט

סקוט גאת'רי, ברך את המשתתפים באירוע ואמר: "אני תמיד שמח לחזור לישראל שהיא מיעדי הביקור המועדפים עליי. ישראל היא מדינה מדהימה ו-HUB טכנולוגי אדיר. הסייט הספציפי הזה הוא אחד מ-7 ריאקטורים ברחבי העולם ואין מקום יותר טוב מהסטארטאפ ניישן לפתוח בו ריאקטור נוסף של מיקרוסופט. אני שמח לראות את כל מי שהגיע לכאן היום ומצפה לראות את כולם כאן בעתיד. המקום הזה ישמש סטארטאפים וחברות ויספק נטוורקינג ומקום לבניית טכנולוגיה ומוצרים.אני מודה לכולכם על המחוייבות שלכם לפיתוח טכנולוגיה. אני מצפה לפגוש את כל האנשים והצוותים הפועלים מכאן שהם מהטובים בעולם".

שלי לנצמן, מנכ"לית מיקרוסופט ישראל: "השקת הריאקטור היא חלק מהדבר הגדול שמיקווסופט עושה כאן בישראל. ההשקעה שאנו עושים כאן, מתבטאת בעבודה עם הסטארטאפים וברכישות שביצענו בשנים האחרונות. סקוט גאת'רי, שהוא סגן נשיא בכיר במיקרוסופט העולמית  מגיע לכאן כל שנה ומראה את מחוייבותו כלפי האקוסיסטם והקהילה כאן בישראל וכמוהו אנו רואים המון בכירים ממיקרוסופט שמגיעים לישראל מצוותי הפיתוח ופוגשים סטארטאפים, מפתחים, לקוחות ושותפים וממחישים את העניין הרב שיש למיקרוסופט בישראל.

אסף רפפורט, מנכ"ל מיקרוסופט ישראל פיתוח:" יש למיקרוסופט יותר מ-400 מרכזי פיתוח בעולם ומה שיחודי במרכזי הפיתוח של מיקרוסופט בישראל היא השקעה והמחוייבות לאקוסיסטם, לסטארטאפים, לטאלנטים  ולקבוצות המוצר השונות הפועלות מישראל.  למעלה מ20 קבוצות מוצר שונות פועלות כאן. המחוייבות שמיקרוסופט מראה כלפי ישראל היא מדהימה ואף מרכז פיתוח בעולם אינו דומה לישראלי.

הריאקטורים של מיקרוסופט הם קמפוסים מקומיים הנמצאים בשוקי מפתח, הפתוחים לקהילות מפתחים בתחומים שונים והם נועדו לסייע להם להיפגש, לקיים סדנאות ומיטאפים ולהאיץ תהליכי חדשנות של סטארטאפים. הריאקטורים מאפשרים בניית קהילות חדשנות בכל מקום, תוך מתן משאבים מטעם מיקרוסופט וגישה לטכנולוגיית קצה בתעשיה. הריאקטור מצטרף לתוכנית ה-Scale Up זוכת הפרסים של החברה שממשיכה לפעול לצידו.

דילוג לתוכן