מיקרוסופט השיקה את Windows Intune

פתרון מקיף המשלב חבילת שירותי ענן לניהול ואבטחת תחנות קצה ורישיון שדרוג למערכת ההפעלה Windows 7 Enterpriseמיקרוסופט השיקה אתמול, במסגרת פסגת המנהלים השנתית, פתרונות חדשים לפישוט וייעול הניהול של מחשבי PC ומכשירים בסביבה עסקית: שירות הענן Windows Intune, גרסת Beta 2 של ערכת כלי הניהול System Center 2012 Configuration Manager והגרסה החדשה של חבילת MDOP (Microsoft Desktop Optimization Pack).
פתרון הענן Windows Intune זמין כעת ב-35 מדינות. הוא מאפשר לארגונים לנהל בצורה טובה, יעילה ומאובטחת יותר את מערך תחנות הקצה כמו גם לשדרג אותן למערכת ההפעלה Windows 7 Enterprise. עם Windows Intune יכולים גופי IT לנהל ולאבטח את המחשבים בארגון באמצעות מסוף פשוט מבוסס אינטרנט – והמשתמשים, נהנים מחווית ה-Windows  הטובה ביותר-עם ביצועים מתקדמים, יציבות, חווית משתמש פשוטה ונוחה ואבטחה מקצה לקצה.

 
"מיקרוסופט ממוקדת ביצירת פתרונות ניהול, המסייעים לגופי IT להעניק לעובדים גישה למידע וליישומים הנחוצים להם באמצעות מגוון מכשירים בכל זמן ומכל מקום", אמר בראד אנדרסון, סגן נשיא לכלי ניהול ואבטחה, מיקרוסופט. "Windows Intune מהווה דוגמא מושלמת לאופן שבו לקוחות ושותפים מכל גודל יכולים לנצל את יתרונות הענן לטובת ניהול פשוט ואבטחה של המחשבים האישיים".
מינוף עוצמת הענן לניהול המחשבים האישיים והמכשירים השונים בארגון, מאפשר לנהל מערכי PC מורכבים בפשטות וביעילות, תוך חיסכון בעלויות, שיפור רמת האבטחה ושיפור הפרודקטיביות של העובדים.
ממחקר שערכה מיקרוסופט לאחרונה על ידי חברת המחקר IDC עולה כי באמצעות Windows Intune ניתן לחסוך 702 דולר בשנה לכל תחנת קצה – מהם 521 דולר הנובעים מצמצום עלויות כוח אדם, 63 דולר הנובעים משיפור פרודוקטיביות העובד ו-118 דולר הנובעים מאי שימוש בכלי ניהול אחרים.
במחקר אחר מצאה IDC כי Windows Intune מהווה הזדמנות עבור שותפי מיקרוסופט להרחיב את עסקיהם בתחום ניהול המחשבים האישיים ב-19% בממוצע במהלך השנה הראשונה של מתן השירות. Windows Intune מאפשר לשותפים להרחיב או להכנס לתחום השירותים המנוהלים, להבטיח הכנסות קבועות וידועות מראש וכמו כן, לתמוך בלקוחות רבים יותר ללא הרחבת מצבת כוח האדם.
 
כמו כן, מנויי Windows Intune יכולים לרכוש את חבילת האופטימיזציה Microsoft Desktop Optimization Pack (MDOP), ערכה הכוללת כלי ניהול שולחן עבודה מקומיים מתקדמים.הגרסה החדשה של חבילת MDOP לאופטימיזציה של תחנות הקצה כוללת עדכונים לכלי הניהול והניטור MBAM (Microsoft BitLocker Administration and Monitoring) ולכלי האבחון וההתאוששות DaRT (Diagnostics and Recovery Toolset) – שניהם זמינים כעת בגרסת Beta, וכוללים יכולות נרחבות המקלות על עבודת ה-IT ומצמצמות את זמני ההשבתה של תחנות קצה.
לפרטים נוספים ולהורדת גרסת ניסיון של Windows Intune ל-30 יום ללא תשלום, ניתן להיכנס לאתר http://www.microsoft.com/israel/windows/windowsintune
 

דילוג לתוכן