מיקרוסופט הודיעה על Windows 10 April Update

Update Windows 10 יהיה זמין להורדה בשבוע הבא –

שדרוג לדפדפן ה-Edge, Timeline  לארגון המידע ופיצ'ר חדש המסייע להישאר בפוקוס

מיקרוסופט מודיעה כי  Windows 10 April 2018 Update יהיה זמין לכלל המשתמשים ביום ב' הקרוב, ה-30 באפריל. במוקד העדכון – פיצ'רים לשיפור הפרודוקטיביות וייעול הזמן בעבודה על המחשב.

מיקרוסופט מודיעה היום (ו') על זמינותו של עדכוןUpdate  Windows 10 April 2018, החל מיום ב' הקרוב ה-30 לאפריל. העדכון נועד לספק למשתמשי Windows 10 כלים ופיצ'רים נוספים לשיפור הפרודוקטיביות וייעול הזמן.

עיקרי העדכוןWindows 10 April 2018 Update  –

Timeline יסייע למשתמשי  Windows 10 למצוא מידע בהתקנים שונים

שירות Timeline שיאפשר למשתמש לחזור אחורה בזמן כדי לחפש קובץ או עמוד Web שהשתתמש בו בעבר –  באמצעות Timeline, מחשבי ה-Windows 10, יאפשרו לחזור בזמן ולאתר מידע בהתקנים שונים כגון מסמכים, מיילים ותיקיות בהם עשו שימוש באותו יום, בשבוע שעבר, או לפני כמה שבועות. מכיוון שכיום רוב הפעילות שלנו היא תוך כדי תנועה, ניתן להמשיך מהמקום בו הפסקנו בעבודה עם Microsoft Edge, Office 365, iOS או אנדרואיד כאשר אנו שבים לעבוד במחשב עם Windows 10.

Windows 10 Focus Assist – להתמקד בדברים החשובים באמת

שירות Focus time שמכבה כל אפליקציה שיכולה להסיח את דעתו של המשתמש עם יכולת להשאיר התרעות ממי שחשוב למשתמש לקבל אותן (לדוגמא אם מצפים לשיחה או מייל ממישהו מסויים). כיום, המשתמש הממוצע מבלה בין 3-6 שעות מול מסכים, כאשר חלק גדול מהזמן מוקדש לרשתות חברתיות, בהן שטף המידע והסחות הדעת בהתקנים השונים מקשה על ריכוז. עדכון Update Windows 10 April 2018 יכלול את Focus Assist שנועד לסייע לנו להימנע מהסחות דעת והפרעות בזמן העבודה כמו רשתות חברתיות או התראות. ניתן להפעיל את ה-Focus Assist  כאשר רוצים להתמקד במשהו מסוים, וכאשר מכבים אותו, מקבלים סיכום של כל ההתראות, המיילים והעדכונים אותם פספסנו. ניתן גם לסמן אנשים או התראות מסוימות אותן נרצה לקבל גם כאשר אנו בפוקוס.

 

לשמור על פוקוס גם עם-Microsoft Edge

·         כעת ניתן ללחוץ על סמל השמע בכדי להשתיק ולבטל השתקה של לשונית (Tab) המשמיעה צליל. בנוסף מתווספת חוויית קריאה ייחודית במסך מלא וללא הפרעות של דפי תצוגה , ספרים,  וקבצי PDF.

·         חוויית הקניות בדפדפן משתדרגת גם היא, כאשר מעתה ניתן לשמור את הפרטים הקריטיים כמו כתובת ואמצעי התשלום ברשת באמצעות Forms3.

·         אפשרות להדפסה נקייה ולא עמוסה היישר מתוך דפדפן האינטרנט באמצעות פיצ'ר הדפסה חדש.

·         כלי דקדוק חדש המתווסף כלחצן בדפדפן ה-Edge, יסייע לנו להבין טוב יותר באמצעות פירוק המילים בעמוד האינטרנט להברות, כמו גם הדגשה של חלקים שונים במשפט כמו שמות עצם, פעלים ותארים.

שיפור יכולות ה-Voice וההכתבה –

בעדכוןUpdate  Windows 10 April 2018, ניתן לראשונה ליצור פתק או לכתוב טקסט באמצעות הקול בלבד. פיצ'ר ה-Dictation מאפשר באמצעות לחיצה על  Win+H ודיבור ב-Windows 10 או בכל אפליקציה לקלוט בקלות מחשבות ורשמים בצורה הטבעית ביותר.

Cortana תנהל לנו את הבית החכם –

ב-Update  Windows 10 April 2018 הסייעת האישית של מיקרוסופט, Cortana, ניתן לנהל את הבית החכם באמצעות הקול שלנו בלבד במערכות כמו ecobee, Honeywell, Nest Learning thermostat ועוד.

 

שיפור ביכולות הסקיוריטי- Windows Defender ATP Automated Investigation and Response:

כמו כן, בוצעו עדכונים לשיפור מהירות ויעילות ההטמעה, וכמובן שיפור באבטחת המידע על ידי Windows Defender ATP Automated Investigation and Response  כשמערכת ההפעלה תחקור באופן אוטומטי על מנת לקבוע את דרך הפעולה.

בנוסף, מערכת ההפעלה תטפל אוטומטית באיומים בלי התערבות אנושית על מנת למנוע נזק נוסף או זיהום ועל מנת להפחית משמעותית את מספר המקרים בהם אנליסטים מתחום הסקיוריטי צריכים להיכנס לתמונה. היכולות יהיו זמינות עבור השוק הארגוני.

 

דילוג לתוכן