מוטי רז

מינוי חדש: מוטי רז מונה לתפקידLeader Team בחברת Energy Team

מוטי מסר כי "בראש ובראשונה אקדם את העבודה המשותפת של אנשי הצוות ואצור מעטפת שתאפשר לכל מנהל פרויקט טכנולוגי להוביל את הפרויקט שלו בהצלחה מרבית. במקביל אפעל לקידום ממשקים משותפים שיקדמו פתרונות חדשים ויצירתיים באופן טבעי.

התפקיד הוא מאתגר ומגוון ואני נרגש להתחיל בעבודה המשותפת יחד עם הצוות הנפלא שהוקם. אני מאמין ויודע שיחד נגיע להישגים ונעמוד בכל האתגרים שלפנינו. בסופו של דבר הכל תלוי ביצירת הקשרים והיחסים הבינאישיים שמובלים כל פרויקט מורכב ככל שיהיה להצלחה!"

במסגרת הקריירה המקצועית ביצע מוטי שורה של תפקידים טכנולוגיים ועסקיים וצבר ידע וניסיון רב בתחומי המחשוב והטכנולוגיה. ניסיונו כולל: ניהול צוותי תמיכה, ניהול מערכות ומוצרים במודל ,SaaS ניהול IT בחברת טכנולוגיה מובילה, והובלת פרויקטי תשתיות IT מורכבים ומגוונים. היום מוטי משמש כראש צוות CSM מוצר ענן פרטי. בתפקידי hands-on צבר מוטי ניסיון פרקטי רחב בתחומי התשתיות, תקשורת, תוכנה ומערכות מידע. כמו גם ניהל פרויקטים רוחביים, מורכבים וארוכי טווח הכוללים מספר רב של גופים החל משלב התכנון ועד הביצוע. מוטי הוביל צוותים בהצלחה בכדי לעמוד באתגרים ויעדי הביצוע תוך ניהול קשר שוטף מול לקוחות רבים בכל הדרגים  ופיתוח קשרים אישיים ויחסי אמון.

מוטי מהנדס חשמל ואלקטרוניקה בהכשרתו ובעל B.Sc בהתמחות בתקשורת נתונים.

כחלק מהרחבת תחומי הפעילות בחברת Energy Team מונה מוטי ל-Leader  Team בכדי להוביל תחום פעילות טכנולוגי מתקדם ורחב היקף בפעילות הביטחונית של החברה, שותפות בעשייה טכנולוגית מובילת שוק, פתרונות שונים בתחומי הענן, תשתיות IT וארכיטקטורת מערכות.

רועי פולניקוויאט מנכ"ל  Energy Team ברך על המינוי החדש ומסר כי "מוטי הולך להוות פונקציה משמעותית בתהליך ההתפתחות של החברה, לקדם מאמץ רחב היקף המשלב שותפות עם לקוח אסטרטגי, פעילות מרתקת בפן העסקי, והובלה טכנולוגית משמעותית"

דילוג לתוכן