אסנת בר נוי

מינוי חדש: אסנת בר נוי מונתה לשותפה ב- ERGO Consulting Group

אסנת, יועצת בכירה לאפקטיביות בתפעול ובשירות, מנהלת פרויקטים בכירה ומנהלת תיק לקוח, בעלת למעלה מ- 13 שנות ניסיון בייעוץ לארגונים עסקיים בכלל הסקטורים, מונתה לאחרונה לשותפה בחברת ERGO Consulting Group. בר נוי בוגרת הפקולטה לתעשייה וניהול בטכניון בהתמחות של כלכלה וניהול (BSc) ובעלת תואר שני במנהל עסקים (MBA).

ד"ר מיקי ונגנהיים, מייסד ומנכ"ל החברה מסר על המינוי החדש:  "Consulting Group ERGO שמחה לבשר על מינוי אסנת בר נוי לשותפה בחברה. מזה כ- 13 שנה, תורמת אסנת רבות לפיתוח עסקי של לקוחותינו ושל ארגו. אנחנו מודים מאד לאסנת ומאחלים לה הישגים רבים בשנים הבאות".

בר נוי החלה את דרכה ב – ERGO Consulting Group לפני למעלה מעשור וכיהנה בתפקידיה בחברה כמנהלת פרויקטים ובהמשך דרכה ניהלה את אחד הלקוחות הגדולים והוותיקים של החברה יחד עם ניהול של פרויקטים רבים ומגוונים בחברות אחרות.

בשנים האחרונות אסנת ניהלה פרויקטים רבים ומגוונים בנושאים של אבחון ארגוני ושיפור תהליכי עבודה וממשקים, הובלת מהלכים של טרנספורמציה דיגיטלית בארגונים, שיפור מערכי שירות ומערך אחורי, אבחון עסקי למערכות תפעוליות ועסקיות, הגדרת דרישות פונקציונליות וחוקים עסקיים למערכות תומכות, אפיון ויישום של ניהול באמצעות מדידה ובקרה ארגונית.

בר נוי מספרת על בחירתה להתפתח בעולם הייעוץ: "אני אוהבת ארגונים ואוהבת אנשים. אני אוהבת להצליב ידע נצבר מארגונים שונים וסקטורים שונים ולבנות ולפתח את ארגז הכלים שלי ברמה יומית, ובכך לתרום רבות להצלחת לקוחותיי" ומוסיפה: " מדהים לייעץ ולהוביל שינויים במספר ארגונים שונים במקביל – חברה פיננסית ענקית, מהוותיקות במשק, אשר מתמודדת עם שינויים רגולטוריים תדירים המשפיעים רוחבית על כלל הארגון, לצד ייעוץ וליווי של חברת סטרטאפ גלובאלית צעירה בצמיחה מואצת אשר בונה את עצמה כמובילת שוק בתחומה ונדרשת לעבור תהליך התבגרות והתמסדות תוך שמירה על התרבות הארגונית המיוחדת".

דילוג לתוכן