מינויים בגרטנר ישראל:

דייויד לאישנר מונה למנהל תחום ההייטק;
ננסי שפירא מונתה למנהלת פיתוח עסקי
דייויד לאישנר מונה למנהל לקוחות תחום ההייטק בגרטנר ישראל. לאישנר אחראי לפעילות גרטנר ישראל מול חברות הזנק וחברות טכנולוגיה, כמו גם חברות במגזרי בריאות, ביטוח ואקדמיה, במטרה לקדם את פעילותן העסקית בשוק הגלובלי.

לאישנר הגיע לגרטנר מגילת רשתות לווין, שם כיהן כסמנכ"ל שיווק. לפני גילת היה לאישנר סמנכ"ל מכירות עולמי של חברת דיינסק אשר נמכרה לצ'ק פוינט, מנכ"ל חברת סייפ פיק טכנולוגיה, מנהל שיווק בחברת בלופינס וסמנכ"ל שיווק עולמי של מגי'ק מערכות.

לאישנר בעל תואר ראשון במערכות מידע ותואר שני במנהל עסקים, עם דגש על שיווק ועסקים בינלאומיים מאוניברסיטת ניו יורק.

ננסי שפירא מונתה למנהלת פיתוח עסקי בתחומי אבטחת המידע והתוכנה. בתפקידה הקודם בגרטנר היתה שפירא מנהלת תחום ההייטק. שפירא תמשיך במסגרת תפקידה החדש לנהל את פורום השיווק הבכיר של גרטנר, המיועד למנכ"לים וסמנכ"לי שיווק בחברות טכנולוגיה. הפורום מהווה מרכז למידה בנושאי אסטרטגיות יציאה לשוק, מיצוב, העברת מסרים לשוק הגלובאלי, קשרי אנליסטים ועוד.

לשפירא ניסיון של מעל 20 שנה בתחומי השיווק, קשרי אנליסטים, יחסי ציבור ומרקום בחברות טכנולוגיה. לפני גרטנר, הייתה שפירא סמנכ"לית השיווק של קבוצת פורמולה, מנהלת חטיבת השיווק הבינלאומית של גלברד כהנא, ומייסדת ומנהלת Shapira Marketing המתמחה ביחסי ציבור, קשרי אנליסטים ומדיה חברתית. שפירא חברה במכון לקשרי אנליסטים (IIAR), והינה עוסקת מוסמכת בתחום. כמו כן, שימשה כמנחה בתכנית ה-MBA Honors באוניברסיטת בן גוריון. שפירא הינה בעלת תואר MBAמטעם אוניברסיטת מרילנד.
 

דילוג לתוכן