אלי כהן

"מימון ישיר" חתמה על הסכם עם חברת אבטחת המידע Experis Cyber

"מימון ישיר" חתמה על הסכם עם חברת אבטחת המידע Experis Cyber
• Experis Cyber תקים ותנהל עבור החברה מעטפת שירותי זיהוי, ניטור והגנה מפני איומי סייבר, אשר תכלול גם יכולות בתחום הבינה מלאכותית
• שווי שיתוף הפעולה נאמד במאות אלפי שקלים בשנה
• אלי כהן, מנכ"ל Experis Cyber: "המגזר הפיננסי הוא אחד מהמגזרים האטרקטיביים ביותר לתקיפות סייבר. לצערנו, גופים רבים שאינם מחויבים על פי חוק לעמוד בתקני אבטחה מחמירים, מתייחסים לאיומים מסוג זה בקלות דעת שאינה הולמת את הסיכון הקיים. לכן, אנו שמחים שמימון ישיר החליטה להקדים את המחוקק ולדאוג למעטפת מקצועית ומתקדמת, שתגן על הנכסים והמידע הפרטי שלה ושל לקוחותיה"
• טל מצרי, מנהל תשתיות IT במימון ישיר: "מימון ישיר הינה חברת האשראי הצרכני הגדולה והמובילה בתחומה בישראל. כחברה שמבססת את מוצריה על גבי טכנולוגיה חדישה ומתקדמת ובכדי לאפשר את ההתפתחות העסקית של החברה, עומדים בפנינו אתגרים רבים בעולם אבטחת המידע, לכן אנו מחוייבים לדאוג לרמת האבטחה הגבוהה ביותר. בשוק בו פועלים שחקנים רבים וטובים, נבחרה חברת Experis Cyber כספק לשרותי מודיעין, ניטור ובקרה, הן בזכות הטכנולוגיה והמקצועיות אך בעיקר בזכות ההון האנושי"

חברת "מימון ישיר", מבית ביטוח ישיר, חתמה על הסכם עם חברת אבטחת המידע Experis Cyber, במסגרתו היא תקים עבור מימון ישיר, מעטפת שירותי זיהוי, ניטור והגנה מפני איומי סייבר, אשר תכלול גם יכולות בתחום הבינה מלאכותית. שווי שיתוף הפעולה נאמד במאות אלפי שקלים בשנה.

"מימון ישיר הינה חברת האשראי הצרכני הגדולה והמובילה בתחומה בישראל. החברה מעניקה הלוואות לכל מטרה, בין אם מדובר בסגירת המינוס בבנק בעלות נמוכה יותר מהבנקים, חופשה, שיפוץ הבית, לימודים או אירוע משפחתי, במטרה להעניק פתרון מקיף לכל צרכי המימון של לקוחותיה. בנוסף מתמחה מימון ישיר בהענקת הלוואות ייעודיות לרכישת רכב חדש או רכב יד שנייה, פריסת תשלומים ברכישות גדולות בבתי עסק והלוואות לעסקים קטנים".
כחלק משיתוף הפעולה, יוטמע מודל security as a service של Experis Cyber, המאפשר למקבל השירות ליהנות ממערך סייבר המופעל ממרכז iSOC , אשר עושה שימוש בטכנולוגיות בינה מלאכותית לצד טכנולוגיית ה- QRadar של IBM, אשר נבחר זו השנה השישית ברציפות למוצר המוביל בעולם בתחום אבטחת המידע.
שילוב מערכות הבינה המלאכותית המוטמעות במרכז אבטחת המידע (iSOC) יחד עם פלטפורמת ה- QRadar יאפשר למימון ישיר לנהל ולחקור אירועי סייבר, לזהות אנומליות במערכות הארגון, ולזהות פערי אבטחה במערכות הארגון. מודל ה- security as a service של Experis Cyber המתפרס גם להגנת תשתיות ענן ואינטרנט, יאפשר למימון ישיר להתמקד בליבת העשייה שלה, ומייתר את הצורך בבניית מערך סייבר פנימי, אשר הקמתו, גיוס העובדים אליו, ועדכונו המתמיד בפני האיומים החדשים לבקרים מתבטא בעלויות כבדות.
אלי כהן, מנכ"ל Experis Cyber: "המגזר הפיננסי הוא אחד מהמגזרים האטרקטיביים ביותר לתקיפות סייבר. לצערנו, גופים רבים שאינם מחויבים על פי חוק לעמוד בתקני אבטחה מחמירים, מתייחסים לאיומים מסוג זה בקלות דעת שאינה הולמת את הסיכון הקיים. לכן, אנו שמחים שמימון ישיר החליטה להקדים את המחוקק ולדאוג למעטפת מקצועית ומתקדמת, שתגן על הנכסים והמידע הפרטי שלה ושל לקוחותיה".
טל מצרי, מנהל תשתיות IT במימון ישיר: "מימון ישיר הינה חברת האשראי הצרכני הגדולה והמובילה בתחומה בישראל. כחברה שמבססת את מוצריה על גבי טכנולוגיה חדישה ומתקדמת ובכדי לאפשר את ההתפתחות העסקית של החברה, עומדים בפנינו אתגרים רבים בעולם אבטחת המידע, לכן אנו מחוייבים לדאוג לרמת האבטחה הגבוהה ביותר. בשוק בו פועלים שחקנים רבים וטובים, נבחרה חברת Expris Cyber כספק לשרותי מודיעין, ניטור ובקרה, הן בזכות הטכנולוגיה והמקצועיות אך בעיקר בזכות ההון האנושי".

דילוג לתוכן