מיכל אולניק

מיכל אולניק מונתה למנהלת מגזר תעשייה ב- Accenture ישראל

במסגרת תפקידה תהייה אחראית לניהול תהליכים עסקיים ארוכי טווח ופרויקטים טכנולוגיים ממוקדי חדשנות מול לקוחות מובילים

מיכל אולניק, (44) מונתה למנהלת מגזרת תעשיה ב Accenture ישראל. במסגרת תפקידה מיכל תוביל את פעילות Accenture ישראל במגזר התעשייה ותהייה אחראית לניהול תהליכים עסקיים ארוכי טווח ופרויקטים טכנולוגיים ממוקדי חדשנות מול לקוחות מובילים.

אולניק תפעל להעמקת הפעילות הפרויקטלית עם לקוחות קיימים במקביל להרחבת נוכחות החברה בארץ וזאת תוך מינוף נכסיה הייחודיים של Accenture: ידע וניסיון גלובלי רב שנים, הבנה מגזרית עמוקה, חדשנות כערך מוביל ושותפויות בינ"ל חזקות.

מגזר התעשייה בAccenture מספק את מלוא השירותים בתחום הייעוץ, טכנולוגיה, אבטחת מידע ודיגיטל למגוון רחב של ענפים לרבות: פרמצבטיקה, כימיה, הייטק, טלקומניזציה, תעופה, קמעונאות, מוצרי צריכה, תשתיות ועוד.

לאולניק ניסיון של למעלה מ 20 שנה בחברות תוכנה ושירות לרבות ניהול מכירות, שיווק, אסטרטגיה, פיתוח עסקי, ערוצי הפצה ושותפים. בתפקידה האחרון ניהלה את הנציגות של Dimension Data (חברת בת של NTT) בישראל, קודם לכן ניהלה יחידה עסקית (P&L‏) בחברת ריטליקס / NCR‏, ולפני לכן שימשה כמנהלת שותפויות בינ"ל ומנהלת שיווק חטיבתית במיקרוסופט ישראל.

אולניק היא בעלת תואר ראשון (BA‏) בכלכלה וניהול מאוניברסיטת תל אביב ותואר שני ((MBA‏ במנהל עסקים מהאוניברסיטה הפתוחה.

 

"אני מאד שמחה וגאה על הצטרפותי לחברה ייחודית ומרשימה כמו Accenture ועל ההזדמנות שניתנה לי לקחת חלק בקידום פעילות החברה בארץ ומיצובה כמובילה טכנולוגית". ציינה אולניק, "לAccenture יש מסורת ארוכה המשלבת בין חדשנות, הבנה מגזרית ומיקוד בביצוע, ברוח זו נמשיך להציע למקבלי ההחלטות בחברות התעשייתיות מגוון רחב של פתרונות מתקדמים, בתחומי ה Cloud, Digital Transformation, Security, IOT, Industry X.0, AI  ועוד, במטרה לייעל את פעילותן ולאפשר להן השגת יתרון תחרותי".

דילוג לתוכן