מיינדספייס חתמה על עסקת ענק עם מיקרוסופט – תכפיל את שטח מתחם העבודה בהרצליה פיתוח‎

מיינדספייס מכפילה את שטח מתחם העבודה המשותף בהרצליה פיתוח ל-6,000 מ"ר


מיינדספייס חתמה על הסכם לשלוש שנים עם מרכז המחקר והפיתוח של מיקרוסופט בישראל. במסגרת ההסכם, שכרה מיקרוסופט שטח של כ-3,000 מ"ר במתחם העבודה המשותף החדש של מיינדספייס בהרצליה פיתוח. לאור העסקה, מיינדספייס הודיעה כי תכפיל את גודל המתחם.
אחת מהעסקאות הגדולות של שוק מתחמי העבודה בישראל יוצאת לדרך: חברת מתחמי העבודה המשותפים מיינדספייס חתמה על הסכם לשלוש שנים עם מרכז המחקר והפיתוח של מיקרוסופט בישראל, במסגרתו מיקרוסופט תשכור שטח בהיקף של 3,000 מ"ר, המתפרשים על פני שתי קומות משרדים במתחם העבודה החדש של מיינדספייס בהרצליה פיתוח, זאת עד להקמת הקמפוס החדש של מיקרוסופט בעיר, שצפוי להיפתח בשנת 2020. מרכז הפיתוח של מיקרוסופט בהרצליה מעסיק היום כ-1,000 עובדים. 220 עובדים צפויים לעבור למתחם העבודה של מיינדספייס.

לאור העסקה המשמעותית הודיעה מיינדספייס כי היא מכפילה את שטח המתחם בהרצליה, ומרחיבה אותו ב-3,000 מ״ר נוספים, כדי לתת מענה לחברות נוספות המעוניינות לפעול לצד מיקרוסופט בקהילה החדשה של מיינדספייס שמתגבשת בעיר. לאחר ההרחבה, המתחם החדש ישתרע על היקף של כ-6,000 מ"ר, יאכלס כ-950 חברי קהילה, ובכלל זה עובדי מיקרוסופט, צוותי חדשנות של חברות גדולות, סטארט-אפים, משקיעים ועסקים קטנים ובינוניים מתעשיות מגוונות. החברה תשיק את הקומה השלישית במתחם בחודש אפריל 2018, וכבר עתה יכולות חברות לשריין משרד בסניף המורחב.

העסקה עם מיקרוסופט היא מהגדולות ביותר בתחום מתחמי העבודה המשותפים בישראל ואף בעולם, והגדולה ביותר שחתמה מיינדספייס מאז הקמתה ב-2014 על ידי דן זכאי ויותם אלרואי. במהלך השנים האחרונות מיינדספייס הרחיבה משמעותית את היקף הפעילות שלה בישראל וברחבי העולם, וכיום היא מפעילה כ-16 מתחמי עבודה בערים תל אביב, הרצליה פיתוח, לונדון, ורשה, ברלין, מינכן והמבורג. בנוסף, בקרוב צפויה החברה להודיע גם על התרחבות לשוק האמריקאי.

באמצעות עיצוב ייחודי, קהילה גלובלית של מקצוענים ומודל גמיש, הפכה מיינדספייס לאופציה המועדפת לא רק עבור סטארט-אפים ועובדים עצמאיים, אלא גם עבור חברות כמו מיקרוסופט, Booking.com, סמסונג, בנק ברקליס, סימנס, לופטהאנזה, ענקית האינטרנט הסינית Cheetah Mobile ועוד.

״שוק מתחמי העבודה המשותפים עובר שינוי עמוק ברחבי העולם. מה שהתחיל כפתרון נוח ליזמים צעירים שמאסו בעבודה מהבית או מבית הקפה, הפך בשנים האחרונות למודל שמשנה את שוק המשרדים, כזה שמתאים גם לחברות ענק ולתאגידים בינלאומיים שמחפשים לחשוב ולעבוד 'מחוץ לקופסה'. יותר ויותר חברות בוחרות להעביר את צוותי החדשנות שלהן למתחמי העבודה המשותפים של מיינדספייס.״ אמר דן זכאי, מייסד משותף ומנכ"ל חברת מיינדספייס. ״אנחנו מודים למיקרוסופט על הבעת האמון ושמחים לקבל את פניהם של עובדי החברה בסניף החדש שלנו בהרצליה פיתוח״.

 

דילוג לתוכן