מיימקאסט תתרחב לגרמניה עם תמיכת לקוחות ותושבות נתונים מקומיות

מחקר שוק חדש בגרמניה מדגיש דרישה לאבטחת דואל מתקדמת כדי להגן על ארגונים מפני התקפות כופרה והתחזות
מינכן, גרמניה, 4 באוקטובר 2017, (GLOBE NEWSWIRE):
מיימקאסט, Mimecast Limited (NASDAQ:MIME), חברת אבטחת דואל ונתונים מובילה, הודיעה היום על תוכניתה להתרחב לגרמניה.
המשרד החדש של מיימקאסט במינכן ישמש כמרכז אזורי למרכז אירופי ויחזק את הקשרים עם הלקוחות והשותפים הקיימים. מיימקאסט תקים צוות שיציע שירות לקוחות, תמיכה טכנית וניהול תוכניות שותפים מקומיים באיכות גבוהה בשפה הגרמנית. מיימקאסט גם תפתח שני מרכזי נתונים משוכפלים במלואם בגרמניה ב-2018 כדי לתמוך בתיאבון הגובר לתושבות נתונים מקומית.
מיימקאסט מחויבת במאה אחוז לערוץ ומגייסת עכשיו שותפים גרמניים נוספים כדי להאיץ את צמיחתה ולשפר עוד את חוויית הלקוח באזור.
"מיימקאסט משקיעה את כולה בגרמניה עם מחשבה ארוכת טווח על השקעה בתשתית טכנולוגית ומשרות", אמר מיכאל האוור, מנהל המדינה – מרכז אירופה.
"דואל הוא שירות קריטי עבור ארגונים והם צריכים עזרה לשמור בארכיון את כמויות הנתונים הגדלות שלהם במאגר מאוד מאובטח תוך הספקת כלי חיפוש חזקים שמאפשרים לעובדים לגשת בקלות למידע הזה במהירות לשם פרודוקטיביות וציות ל-GDPR.
"המחקרים שלנו מראים שההתקפות המתקדמות על דואל בגרמניה גוברות וחברות רבות עדיין לא אימצו אסטרטגיית עמידות סייבר. חיוני שארגונים לא רק ישקיעו במניעת התקפות אלא גם יתכוננו איך לאפשר לעסקים שלהם להמשיך לפעול בזמן אירוע", הוסיף.
דגשים מהמחקר של מיימקאסט בגרמניה*
• כמות ההתקפות המתוחכמות על דואל עולה — 55% מהמשיבים ראו יותר דיוג ממוקד עם קישורים זדוניים בשלושת החודשים האחרונים; 47% ראו עלייה בהונאות התחזות שביקשו נתונים סודיים ו-43% בהונאות של העברות כספים.
• אצל 61% מהארגונים חלק מהנתונים שלהם הוצפנו על ידי כופרות ב-2017 ו-37% מהנפגעים שילמו את הכופר.
• רק 19% מהארגונים בגרמניה כבר אימצו אסטרטגיית עמידות סייבר.
חבילת הענן המשולבת של מיימקאסט מיועדת לנהל באופן מקיף אבטחת דואל, שמירה בארכיון והמשכיות עסקית עבור שירותים באתר הפיזי ובענן כמו Microsoft Office 365.
לקוחות, שותפים ועובדים פוטנציאליים מוזמנים לפגוש את נציגי מיימקאסט בתערוכה וכנס it-sa 2017 שייערכו ב-10-12 באוקטובר בנירנברג. אולם 10.1-214.

דילוג לתוכן