מיימקאסט משלימה את האישור SOC 2 Type

ההישג מראה את המחויבות המתמשכת ללקוחות לגבי אבטחה, זמינות, עיבוד, כלילות וסודיות
ווטרטאון, מסצ'וסטס, 7 בנובמבר 2017, (GLOBE NEWSWIRE) :
מיימקאסט, Mimecast Limited (NASDAQ:MIME), חברת אבטחת דואל ונתונים מובילה, הודיעה היום שקיבלה את דוח האישור של SOC 2 Type II.
השלמת ההתחייבות הזאת מספקת הוכחה למחויבות החזקה של מיימקאסט לשמירה על אמצעי בקרה ותהליכים תפעוליים מחמירים ויעילים באבטחה, הזמינות, הסודיות וכלילות העיבוד של השירותים והמערכות הקשורות של לקוחותיה.
דוח האישור של SOC 2 Type II, שהונפק על ידי Coalfire Controls, LLC, חברת ראיית חשבון בלתי תלויה, מאשר שמיימקאסט עמדה באמות המידה שקבעה לשכת רואי חשבון בארצות הברית (AICPA).
Coalfire בדקה את היעילות התפעולית של אמצעי הבקרה שמיישמת מיימקאסט בעקרונות האבטחה, הזמינות, כלילות העיבוד והסודיות בשירותי הנאמנות.
הדוח מאשר את המחויבות של מיימקאסט לאמות המידה והנהלים המחמירים ביותר בענף באבטחה, סודיות, זמינות וכלילות עיבוד. מיימקאסט מציעה שירותים מבוססי אמון ללקוחותיה, והפרסום של התוצאות של הביקורת הזאת מאפשר להם להיות בטוחים בהסתמכות שלהם על אמצעי הבקרה של מיימקאסט.
"מחויבויות אמון וציות הן קריטיות עבור הלקוחות של מיימקאסט ואנחנו מחויבים לספק ביטחון באבטחת השירותים והנתונים יחד עם יוזמות ההצלחה האגדית של הלקוחות שלנו", אמר מרק פרנץ', מנהל אמון ראשי, מיימקאסט. "האישור החדש שקיבלנו לאמות המידה SOC 2 Type II מראה את המחויבות המתמשכת של מיימקאסט להבטחת האבטחה וההמשכיות של הפעילויות הקריטיות של לקוחותינו".

דילוג לתוכן