מייביניר מודיעה על מרכז מצוינות מו"פ שיתמקד ברשתות ושירותי 5G במרכז בישראל יובילו חדשנות ל-5G

תל אביב, 24 ביולי 2017, (BUSINESS WIRE):
מייביניר, המובילה בהאצה והגדרה מחדש של שינויי צורה של רשתות עבור ספקי שירות, הודיעה היום על מרכז מצוינות של חדשנות 5G ומו"פ חדש ברעננה, שיתמקד בפתרונות של רשתות ושירותי G5.
הדור הבא של תשתיות רשתות יתבסס על תשתית משותפת גמישה שתומכת ביישומים עם איכות חוויה (QoE) מחמירה (לדוגמה מציאות מדומה), ניידות חלקה על פני רשתות הטרוגניות (HetNet), זמן השהיה מאוד נמוך (לדוגמה אינטרנט מגע), אמינות גבוהה (לדוגמה רכב אוטונומי) ומספקת תובנות חדשות ממיליארדי מכשירי האינטרנט של הדברים (IoT). 5G יספק את השירותים האלחוטיים שקריטיים להתפתחות הבאה של כלכלת הנתונים.
"5G הוא ביסודו מסגרת חדשה של חדשנות ומייביניר ממשיכה להסתכל לעתיד כדי להביא לשוק פתרונות חדשניים ומשבשים", אמר פרדיפ קוהלי, נשיא ומנכ"ל מייביניר. "ישראל ידועה בתור "עמק הסיליקון 2", ולא בכדי. ישראל משקיעה בסביבות 4.3% מהתמ"ג שלה במחקר ופיתוח, שיעור ההשקעה במו"פ הגבוה ביותר בעולם".
קוהלי הוסיף: "אנחנו מצפים להתחבר לאנשים המוכשרים בישראל כדי להקים מרכז חדשנות ומו"פ ברמה עולמית עבור הדור הבא המלהיב והמהפכני הזה של רשתות".
מייביניר מחויבת לתשתית NFV (NFVi) ממוקדת ענן בתיק מוצרי ה-5G מקצה לקצה שלה (NGCN, Cloud RAN, אבטחה מקצה לקצה ותיאום), תוך שימוש בטכניקות פיתוח וכלי תכנות פתוחים כדי לספק את הרשתות של העתיד. במרכז ברעננה, כמו במרכז המצוינות בברנו שהוכרז לאחרונה, יעבדו גם על פתרונות הקול/ וידאו והעברת הודעות מתקדמת של מייביניר.

דילוג לתוכן