מיטב דש השיקה אתר חדש בפיתוחה של מטריקס דיגיטל

מטריקס דיגיטל, זרוע הדיגיטל של מטריקס, סיימה בימים אלו פרויקט לפיתוח אתר אינטרנט חדש לבית ההשקעות מיטב דש. האתר רספונסיבי ובנוי על מערכת המבוססת קוד פתוח- Umbraco בטכנולוגיית NET. כמו כן בוצע מהלך להנגשת האתר לבעלי מוגבלויות, על פי תקנות שוויון זכויות לאנשים בעלי מוגבלויות (התאמות נגישות לשירות). עלות הפרויקט, שעלה לאוויר לאחרונה, נאמדת במאות אלפי ש"ח.

האתר החדש של בית ההשקעות מציג חדשנות וקידמה תוך שימוש קל ונוח. מהאתר ניתן להיכנס לניהול החשבון האישי, להירשם לחשבון האישי וכן למצוא בו מידע על כל המוצרים השונים של מיטב בתחומי הפנסיה, הגמל, ההשתלמות ומידע רב אודות חברות הבת של מיטב דש כמו כן ניתן להירשם לניוזלטר, למצוא שאלות ותשובות , לשוחח עם נציג, להוריד את כל הטפסים הרלוונטיים וליצור קשר בכל הערוצים לרבות פייסבוק ו- YouTube. כל זאת לצד חווית משתמש חדשנית ואינטואטיבית. באתר ניתן למצוא מאות כתבות תוכן המציגות סקירות כלכליות וחומר רב אשר הומרו ע"י מטריקס דיגיטל בצורה ממוכנת מהמערכת הישנה של מיטב דש למערכת החדשה, כך שיהיה נוח למשתמשים לגשת אליהן. בנוסף, פיתחה מטריקס דיגיטל תוכנית המציגה בצורה דינאמית וגרפית דפי תשואות לכל מוצרי מיטב דש.

האתר החדש בנוי על מערכת תוכן חזקה ואינטואטיבית, בעלת ארכיטקטורה פשוטה וקלה לשימוש הן למפתחים והן למשתמשי הקצה. תשתית האתר החדש נותנת מענה נוח ופשוט להרשאות ומידור של מזיני התוכן. כמו כן מאפשרת המערכת הזנת תוכן על ידי מספר רב של משתמשים בו זמנית, תמיכה בכל סוגי המדיה ופרסום קל של תכנים

גיל צבר, סמנכ"ל מערכות מידע מיטב דש מציין כי "במסגרת האסטרטגיה הדיגיטלית שלנו היה לנו צורך באתר חדש ומתקדם שיאפשר ללקוחותינו חוויה ידידותית ונוחה לפי המסך המועדף על הלקוח. מטריקס דיגיטל, בשיתוף השפה הגרפית של חברת NG SOFT, עשו עבודה מצוינת ובזמן קצר, האתר החדש נותן לנו וללקוחותינו אפשרויות רבות המשפרות משמעותית את העבודה ואת רמת השירות שמיטב דש מספקת ללקוחותיה".

דליה רובינסון, סמנכ"ל, מנהלת חטיבת פתרונות פיננסיים וטכנולוגיות אומרת כי "כאשר מיטב דש בחרו בנו להקמת האתר החדש, ידענו שנצטרך לספק משהו יחודי, וזאת אכן התוצאה. המערכת מבוססת קוד פתוח ולכן גמישה לשינויים, קלה לשימוש ומונגשת לבעלי מוגבלויות על פי התקנות החדשות. מטריקס דיגיטל שמחה להשיק אתר לאחד מבתי ההשקעות הגדולים בישראל ולספק לו את המענה המושלם לצרכיו".

דילוג לתוכן