מיזם חדשני בישראל יציע בדיקת זכאות להחזר מס ללא עלות 24 שעות ביממה

שכיר ומרוויח מעל 6000 ₪? המדינה חייבת לך כסף!
מס מאסטר מציגה שיטה קלה, פשוטה ויעילה להחזרי מס לשכירים
שכירים ומרוויחים 6,000 ש”ח ומעלה? יש סיכוי של 90% שמגיע לכם הרבה כסף. מיזם חדשני ומהפכני בישראל מציע בדיקת זכאות להחזר מס ללא עלות 24 שעות ביממה. זכאות להחזר מס יכולה להיות מתשלום מס עודף אך גם מסיבות נוספות כגון נקודות זיכוי או הטבות מס שונות.
בעבר, מי שרצה לקבל החזר מס היה אמור לפגוש רואה חשבון, להגיש טפסים מסודרים עם כל האישורים הנדרשים, לרבות חישובי השכר שלכם, אישורים על נקודות זיכוי שמגיעות לכם או על טעות שביצע המעסיק וכל זה עוד לפני הידיעה אם מגיע החזר כלשהו.
מס מאסטר מפשטת את העניין ומשיקה אתר נוח וידידותי המבצע עבור הלקוח הערכה על בסיס המידע המסופק לו וכן הערכה גסה למדי של הסכום לו יהיה זכאי. על אף שמדובר בהערכה, אם המערכת מציעה להגיש בקשה לקבלת החזר, בהחלט ייתכן שהיא צודקת.
לאחר שהלקוח הזין את הנתונים לאתר וקיבל תשובה כללית לגבי סיכויי ההצלחה, צוות האתר יקבל מהלקוח את הניירת הנדרשת על מנת לקדם את התהליך.
נועם שץ, מנכ"ל מס מאסטר: "הגענו למסקנה שהרבה ישראלים לא מודעים כלל לנושא של החזר מס ואם הם כן שמעו על זה אז ההתעסקות בדבר מייאשת אותם. כך, הם מפסידים מאות ואלפי שקלים שמגיעים להם. עד כה אנו חווים הצלחה מעל למצופה בארץ והאתר הצליח להחזיר למעל 10,000 לקוחות בממוצע כ 8,000 ש”ח ללקוח בודד, כספים שכאמור שכבו להם בקופת האוצר ללא דורש."

 

דילוג לתוכן