מיואשים מהניקיונות לפסח? ואולי אתם מנקים מצויין וחושבים על קריירה בתחום?

זה הזמן להכיר את הסטארטאפ החברתי החדש: הזמנת מנקה – MAIDale
אפליקציית MAIDale מושקת בימים אלו
כפי שעולם המוניות עבר מהפכה טכנולוגית, עובר בימים אלו עולם הניקיון מהפכה טכנולוגית משל עצמו.
אפליקציה חדשה, הזמנת מנקה – MAIDale, מושקת בימים אלו ומאפשרת להזמין עוזרת בית בלחיצת כפתור, וכן מאפשרת לעוזרות בית שעבדו עד כה באופן עצמאי להצטרף לשירותי האפליקציה ולשווק את עצמן באמצעותה. עוזרות הבית העובדות באמצעות האפליקציה יזכו לקבל את השכר אותן הן דורשות בתוספת תנאי העסקה מלאים, מה שלא היה קיים עד כה.
MAIDale, פותחה על פלטפורמה מבוססת מיקום המאפשרת בלחיצת כפתור לאתר שירותי עוזרת בית, במגוון מחירים ומיקומים. בשלב ראשון מוצע השירות באיזורים מוגדרים במרכז ובדרום הארץ (כרגע עובדים מגדרה עד חדרה ומעט צפונה).
בימים אלו מתקיים הליך גיוס מואץ של עובדים, לקראת חג הפסח.
כל משתמש באפליקציה, בוחר את טווח המחירים לתשלום המתאים לו ויכול למצוא את העזרה בתקציב האישי שלו.
לדבריו של עדיאל קייזרמן, היזם העומד מאחורי הפיתוח, MAIDale , "מדובר בקפיצת דרך טכנולוגית משמעותית בענף עוזרות הבית והנקיון. לראשונה ניתן מענה לבעיה המשמעותית בענף והיא העבודה "בשחור" ללא תשלום מיסים. עוזרות בית שעובדות באמצעות האפליקציה מקבלות את השכר שלהן בתוספת תנאי העסקה מלאים, מה שלא היה קיים עד כה בענף. ומה שיביא בעתיד לשדרוג התחום והוצאת אנשים העובדים בו ממעגל עוני בגילאים מבוגרים."
על גבי פלטפורמה טכנולוגית חדישה, מבוססת מיקום גיאוגרפי, עובדים יכולים להציע את עצמם לעבודה ולבחור אצל מי לעבוד. הלקוחות המשתמשים ב MAIDale יכולים בכל רגע נתון לבצע הזמנה להיום או לכל תאריך עתידי בלחיצת כפתור ולבחור ממגוון עובדים מקצועיים שעברו בדיקות מקיפות וסינונים קפדניים. הצדדים יכולים לקיים תקשורת מלאה מתוך האפליקציה ולעבוד גם על בסיס קבוע במידה והדבר מקובל עליהם.
החברה, מאפשרת לעובדים להציע שירותים נוספים שיכולים להגדיל את הכנסתם הכוללים: סידור ארונות, גיהוץ, קיפול וכביסה, בישול.
MAIDaleהוקמה על ידי עדיאל קייזרמן, 32, בעל תואר ראשון בהנדסת תעשייה וניהול, שעבד גם הוא בזמן פיתוח המיזם בניקיון על מנת להבין את תהליך העבודה והסוגיות המתקיימות בו.
לדבריו של קייזרמן, "החזון שלנו הוא לדאוג לזכויותיהם של כל עובדי הניקיון בארץ, שלא מקבלים את התנאים שמגיעים להם ומנוצלים לרעה על ידי מעסיקיהם. אף שיכול היה להיות קל יותר כגורם מתווך ,בחרנו להיות המעסיקים, ובכך לוודא שלכל עובד ועובדת יהיה קול שיגן עליהם וידאג לזכויותיהם המלאות. אנו יודעים כי הפלטפורמה שלנו מהווה מהפכה משמעותית וכפי שהתרגלנו לגט טקסי, אני בטוח ש MAIDale תהפוך להיות הלהיט בקרב משקי הבית. "
עוד הוסיף קייזרמן כי החברה נמצאת בשיא תהליך גיוס עוזרות בית והיא תקדם בברכה כל אדם המעוניין לעבוד בתחום.
קישור סרטון על האפליקציה: לסרטון קישור להורדת האפליקציה: להורדה (להקלקה דרך טלפון נייד בלבד. ניתן גם לחפש "הזמנת מנקה" בחנות האפליקציות).

דילוג לתוכן