מידעטק משדרגת לקוחותיה לגרסה 15 של Priority

בהמשך להתפתחויות בתחום שרתי האינטרנט ותחרות גוברת בין הגופים השונים, נערכה הסבה של הממשק האינטרנטי של Priority מ-WPF ל- SilverLight, על מנת לאפשר הפעלה עתידית של התוכנה באמצעות דפדפנים שונים, כדוגמת Google Chrome או Firefox ועבודה על מחשבים בעלי מערככמו כן, יהנו לקוחות מידעטק מעדכונים ושיפורים במערכת Priority, כגון חיפוש ארגוני ואפשרות  לעבודה על מערכת Priority באמצעות iPad, iPhone ומכשירי אנדרואיד.
הגרסה החדשה כוללת מודולים חדשים ובינהם מודולים לניהול שכר, נוכחות וקדם שכר וכן מודול אחזקה מונעת.
במסגרת הגרסה החדשה הורחבה הפונקציונליות במודולים השונים במערכת ובניהם מודולי הכספים, שיווק ומכירות, שירות, רכש, ניהול מחסן ממוחשב (WMS), ניהול מלאי ומודולים נוספים. הגרסה החדשה מציעה בנוסף שיפורים בממשק למשתמש כגון תמיכה בהצגת מסמכים בפורמט PDF, מחולל מכתבים למשתמש, מדבקות למשתמש ועוד.
 
חנה שראל, מנכ"לית חברת מידעטק: "מידעטק מאפשרת ללקוחותיה לקבל פתרונות מתקדמים העושים שימוש בחזית הטכנולוגיה האחרונה, מאריכה את חיי המערכת ובכך מגדילה לאורך זמן את החזר ההשקעה ללקוח על המערכת. גרסה 15 של Priority מבוססת על כלי הפיתוח המתקדמים ביותר בתחום האינטרנט והתקשורת ומציעה עבודה בממשק SilverLight והיא מאפשרת ללקוחות החברה להשתמש בדפדפנים שונים ועדיין ליהנות מיתרונות מערכת ה- Priority. כמו כן, ביצענו התאמה לעבודה על המערכת באמצעות המכשירים המתקדמים ביותר בתחום הסלולאר ומחשבי כף יד. מידעטק פועלת בימים אלו לשדרוג המערכות אצל מאות לקוחותיה בכדי לאפשר להם ליהנות ממערכת Priority המתקדמת ביותר".
 

דילוג לתוכן