מידעטק טכנולוגיות ומידע פותחת סניף חדש באירלנד

סניף בינ"ל חדש למידעטק טכנולוגיות מידע בע"מ באירלנד. מתווסף לסניף באנגליה ויעניק תמיכה ללקוחות פריוריטי לכל אירופה.
מידעטק טכנולוגיות מידע בע"מ חונכת בימים אלו סניף חדש באירלנד, סניף שירחיב את הפעילות של השלוחה האירופאית הפועלת באנגליה כבר מספר שנים .
לדברי מאיר גבא,י יו״ר מידעטק,,מדובר בחלק מאסטרטגיית הצמיחה של מידעטק הכוללת התרחבות גאוגרפית בחו"ל וכך יכולה החברה לתת מענה ללקוחות האנטרפרייז אשר מצפים לתמיכה גלובאלית. בשלב הראשון המשרד יתמקד באירלנד, מתוך כוונה להרחיב את הפעילות ולספק משם שירותים לכל אירופה.
מידעטק פיתחה מתודולוגיית יישום ותמיכה ייחודית המאפשרת להטמיע ולתחזק את מערכת הפריורטי אצל לקוחותיה, בלוחות זמנים קצרים ובעלויות נמוכות. בכך מתאפשר החזר השקעה ללקוחות, יתרון גדול אותו מספקת מידעטק, לפי גורמים בשוק.
הסניף החדש באירלנד ינוהל על ידי פטריק מקרתי שהינו בעל נסיון רב בהטמעת ומכירת פרוייקטי תוכנה. פיל ניקולס ( Phil Nicholls) אשר מנהל את חברת הבת של מידעטק באנגליה מאז 2001: מסר כי "עם השנים מידעטק הרחיבה את פעילותה, החל בחברות בעלות סניפים בינלאומיים ותקשורת טרנס אטלנטית ובהמשך פעילות ישירה באירופה. גישת המקצועיות והשירותיות שמלווה את החברה ואותה אנו מבקשים להביא גם בסניף החדש, היא לספק מגוון פתרונות לסיפוקו של הלקוח, דבר שיתאפשר הודות לסניף ייעודי נוסף שיפעל לפי צרכי השוק".

דילוג לתוכן