מיגל נוח, סמנכ"ל פיתוח עסקי של חברת Metlogix ,יציג פתרונות הסבה ל- 2010 SharePoint

לקראת השקת SharePoint גרסת 2010, שתושק ב-12.5, מגיע לארץ, כאורח חברת בינת תוכנה, מיגל נוח סמנכ"ל בכיר לפיתוח עסקי של חברת Metalogix (מטלוג'יקס). נוח ייקח חלק  מרכזי ביום הפתוח שיתקיים ב-26 באפריל בבית מיקרוסופט ויציג את הכלים המרכזיים של חברת מטלוג'יקס הרלוונטיים להסבות SharePoint בארגונים גדולים ובינונים. כלים אלו מפשטים ומקצרים את תהליכי ההסבות. בינת תוכנה תציג במהלך יום זה, חלופות ומתודולוגיות לשדרוג גרסאות SharePoint  ו-MCMS 2002  לסביבת SharePoint 2010.
 
SharePoint הינה הפלטפורמה המובילה והנפוצה ביותר בארץ לניהול תוכן ומסמכים, שיתוף, חיפוש וניהול תהליכים ובינה עסקית. חבילת הפתרונות של מטלוג'יקס, המשווקת בארץ על ידי בינת תוכנה,  מספקת כלי מיגרציה, אירכוב, שחזור וניהול מידע בסביבות SharePoint & Microsoft Exchange בתאימות מלאה לתשתיות אלו.
 
"תכנון הסבה ל-SharePoint 2010 הינו חיוני להצלחת הארגון", אמר מירון פרידמן, סמנכ"ל טכנולוגיה, בינת תוכנה, "תכנון מוקדם, בליווי מומחים שיסייעו לבחור את המטולוגיה המתאימה ביותר למשאבי הארגון ימנעו סיכונים מיותרים".
 
 
מטלוג'יקס הינה שותף זהב של חברת מיקרוסופט ונבחרה על ידה לבצע את ההסבות הגדולות ביותר לגופים מרכזיים כגון צבא ארה"ב בורגר קינג, לוריאל, ויזה ואחרים. החברה תומכת ביותר מ -5,000 לקוחות ברחבי העולם ובכלל זה בישראל, עם משרדים בארה"ב,קנדה ואירופה.
 
"בד"כ מיגרציה וארכוב הינם תהליכים ארוכים ומורכבים לניהול" אמר מיגל נוח, סמנכ"ל פיתוח עסקי , מטלוג'יקס, שימוש בכלים של מטלוג'יקס תפשט את התהליך".
 
בחודש האחרון רכשה מטלוג'יקס את חברת StoragePoint המתמחה במימוש יכולות  אחסון  על גבי SharePoint. פתרון זה בשילוב עם גרסת SharePoint 2010   המושקת בימים אלו, הופכת את פלטפורמת הSharePoint ל'שחקן מוביל' בתחום ניהול התוכן הארגוני ( ECM- Enterprise content management  ) המסוגל להתמודד עם כמויות בלתי מוגבלות של מסמכים וארכיונים ממוחשבים.
 
לכנס צפויים להגיע מנהלי מערכות מידע ומנהלי תשתיות, אשר מתמודדים עם סוגיית ההסבות של פלטפורמות ארגוניות לניהול תכנים, תהליכים ושיתוף. 
 
 פרטים והרשמה לכנס:
להרשמה ליום הפתוח

דילוג לתוכן