מטריקס תשתתף בהקמת ה-CERT הלאומי

מרכז הסייבר של חטיבת הביטחון  בחברת ה-IT הגדולה בישראל ישתתף בהקמת המרכז הלאומי להתמודדות עם איומי סייבר,

הפרויקט יובל ע"י רפאלאשר זכתה במכרז ותוביל קבוצה של חברות בהן מטריקס, EMC, IBM וסיסקו

מוטי גוטמן, מנכ"ל מטריקס: "אנו גאים לקחת חלק. גאווה. זו תוצאה של שילוב יכולות מקצועיות לצד ניהול תהליך משובח"

חטיבת הביטחון של מטריקס, חברת ה-IT הגדולה בישראל, תשתתף בפרויקט להקמת מרכז הסייבר הלאומי של ישראל, ה-CERT. הפרויקט יובל על ידי רפאל ובמסגרתו תשתף מטריקס פעולה עם זוכות נוספות במכרז, בהן EMC,IBM , סיסקו. הפעילות מנוהלת בחטיבת הביטחון של מטריקס ע"י ורד חן, סגנית מנהל החטיבה ובמסגרתו תטמיע מטריקס במערכות המרכז הלאומי פתרונות יעודיים פרי פיתוח ייחודי.

הפרוייקט הוא חלק ממהלך רחב של מטה הסייבר הלאומי, מטרתו היא הגנה על ישראל במקרה של מתקפות חיצוניות והוא יפעל מסביב לשעון, בבניית תמונת מצב לאומית, ריכוז וקבלת מידע, ובמתן סיוע בהגנה מפני תקיפות קיברנטיות ברמה הלאומית בדגש על המגזר האזרחי ומשרדי הממשלה.

"אנחנו גאים להיות חלק מהפרויקט הלאומי החשוב הזה", אומר מוטי גוטמן, מנכ"ל מטריקס. "הזכייה היא תוצאה של שילוב יכולות מקצועיות מתקדמות, ניהול תהליך משובח, סינרגיה מצוינת בין השותפים וגם הרבה נשמה. זו תעודת כבוד למטריקס, לחטיבת הבטחון ולכל השותפים שלקחו חלק בזכייה. אני מברך את רפאל ואת שאר הזוכות וצופה לשיתוף פעולה פורה עמן".

אודות מטריקס:

חטיבת הביטחון של מטריקס מונה מעל 400 עובדים ועוסקת באפיון, פיתוח והטמעת פתרונות יעודיים לגופי מערכת הביטחון, בחטיבה פועל מרכז Cyber R&D ייחודי העובד בסינרגיה מלאה עם מערכת הביטחון וקהיליית המודיעין

מטריקס, המעסיקה כ-7,260 מקצועני ,IT הינה חברת טכנולוגיית המידע המובילה בשוק הישראלי. מטריקס עוסקת בביצוע פרויקטי אינטגרציה מן הגדולים במשק,פיתוח ויישום טכנולוגיות, פתרונות ומוצרי תוכנה, ייצוג ושיווק מוצרי תוכנה מובילים מהעולם, שירותי תשתית,ייעוץ, ,Offshore מיקור חוץ, בדיקות, הדרכה והטמעה, ופתרונות חומרה מובילים.

עם לקוחותיה של מטריקס נמנים מאות גופים וחברות מהמובילים בישראל בתחומי התעשייה, מסחר, בנקאות ופיננסים, טלקום, ביטחון, בריאות והמגזר הממשלתי ציבורי.מטריקס מדורגת כחברה שהכי כדאי לעבוד בה בתחום שירותיIT  ע"פ סקר BDI.

מטריקס נסחרת בבורסה לניירות ערך בת"א במדד תל אביב 100 ונסחרת גם במדד היוקרתי של החברות הגדולות המחלקות דיבידנד – תל דיב 20. מחזור המכירות של מטריקס במהלך שנת  2013 הגיע ל- 2מיליארד שקל. חברות המחקר מדרגות את מטריקס במקום הראשון בענף שירותי התוכנה בישראל,STKI  מדרגת את מטריקס בראש זו השנה התשיעית ו- IDC מדרגת את מטריקס ראשונה זו השנה השישית ברציפות.

דילוג לתוכן