מטריקס תקדם טכנולוגיות ישראליות לגופים פדראליים בארה"ב

בעקבות רכישת חברת Stons האמריקנית:
מטריקס תציע לחברות ישראליות תכנית לשיווק ומכירת פתרונותיהן לגופים פדראליים בארה"ב

Stons האמריקנית, שנרכשה לאחרונה על ידי מטריקס, היא ספקית מורשית לגופים פדראליים בארה"ב ובין לקוחותיה נכללים רבים מגופי הממשל בארה"ב. תקציב ה-IT בשוק הפדראלי לשנת 2017 עומד על 81 מיליארד דולר
ב- 11 בדצמבר עורכת מטריקס מפגש לחשיפה ראשונה של התכנית

חברת הטכנולוגיה מטריקס הכריזה על תכנית חדשה הכוללת מגוון שירותים לקידום ושיווק פתרונות של חברות תוכנה ישראליות בקרב גופי ממשל בארה"ב.

את התכנית החדשה מובילה חברת Stons האמריקאית, אשר נרכשה לאחרונה על ידי מטריקס. Stons, המשווקת פתרונות חומרה ותוכנה בשוק האמריקאי, היא ספקית רשמית של השוק הפדראלי בארה"ב ובעלת קשרים הדוקים עם גופי ממשל בארה"ב. בין לקוחותיה נמנים גופים כמו: FBI, הצי האמריקאי, מארינס, מחלקת המדינה, מחלקת המסחר , מחלקת החקלאות, הסוכנות להגנה על הסביבה ועוד.

התכנית מציעה לחברות ההי טק ובתי התוכנה מספר אופציות פעולה והתקשרות, החל מחבילת הבסיס שכוללת מאמצי מכירות לשוק הפדראלי ועד חבילה הכוללת גם גיוס משווקים ומפיצים בארה"ב והצגת הפתרון בהיקף ארצי.

"מדובר בתכנית ראשונה מסוגה המעניקה לחברות הי טק גדולות ועד סטארט אפים גישה לשוק הפדראלי בארה"ב, אשר גישה אליו אינה פשוטה והיא אפשרית רק לספקיות רשמיות", אמר אמיר שלו, מנכ"ל Stons וציין כי :תקציב ה-IT בשוק הפדראלי לשנת 2017 עומד על 81 מיליארד דולר. כניסה לשוק הפדראלי מהווה Game Changer עבור כל חברה ישראלית כיוון שמדובר בפוטנציאל עסקי אדיר הן בגופי הממשל והן בכלל השוק בארה"ב".

שלו הוסיף: "בישראל, הסטארט אפ ניישן, פועלות חברות היי טק רבות עם טכנולוגיות פורצות דרך שעשויות להיות רלוונטיות ומבוקשות על ידי השוק הפדראלי במגוון תחומים, החל מסייבר, דרך מובייל ועד תשתיות IT. אנו מציעים לאותן חברות שילוב ייחודי וחזק של ספק מורשה בשוק הפדראלי, את הידע, הניסיון והקשרים של חברת מטריקס בשוק הישראלי ובשוק האמריקאי. התכנית מיועדת לחברות תוכנה ישראליות המשוכנעות באיכות הפתרון שלהן ובהתאמתו לשוק הפדראלי בארה"ב".

מטריקס תערוך מפגש היכרות עם חברת Stons ותכנית הקידום לשוק הפדראלי בארה"ב המוצעת לחברות ישראליות בתאריך 11 בדצמבר בין השעות 10:00-11:30 בבית מטריקס בהרצליה. המפגש מיועד למנכ"לים ומקבלים החלטות בחברות הי טק וסטארט אפים בעלי פתרון המתאים לשוק בארה"ב. לפרטים והרשמה: http://www.matrix.co.il/Events/Pages/event11-12-16.aspx

דילוג לתוכן