מטריקס תיישם את מערכת ה- ERP תפנית בחברת הליסינג 'גרנות פרייבט'

חטיבת מערכות עסקיות של מטריקס זכתה בפרוייקט ליישום והטמעת מערכת ה- ERP תפנית בחברת גרנות-פרייבט, מקבוצת גרנות, המתמחה בשירותי ליסינג לקיבוצים.תפנית תשמש את גרנות-פרייבט לניהול כולל של מערך צי הרכב, הכולל מאות רכבים,  ובכלל זה ניהול פיננסי, לוגיסטי, בילינג, מכירת רכב יד שניה וקשרי לקוחות. היקף הפרויקט נאמד בכ- 150,000 שקל.
 
גרנות-פרייבט מספקת שירותי ליסינג וניהול ציי רכב לכל הקיבוצים וחברי קיבוצים. בין המוצרים והשירותים שמספקת החברה נכללים מכירת רכבי יד שני ורכבים חדשים, מימון ואחריות לרכבים חדשים ויד שניה, שירותי טרייד אין, ביטוח לרכב ועוד.
 
אלי ירקוני, מנהל המכירות של  מערכות ERP בחטיבת מערכות עסקיות של מטריקס: "מטריקס מציעה כיום את מערכת המומחה הטובה ביותר לענף הרכב ובכלל זה יבואני רכב, חברות ליסינג והשכרה. הצטרפותה של גרנות-פרייבט למאגר הלקוחות של מטריקס מתחום הרכב והליסינג מעיד פעם נוספת על המובילות של מטריקס בענף".
 
ירקוני הוסיף: "במערכת תפנית פותחו מודולים רבים הייחודיים לצרכים של חברות השכרת רכב וחברות המנהלות ציי רכב. בין השאר נותנת המערכת מענה לנושאים כגון: שליטה בציי רכב, טיפול בחוזי ההשכרה, טיפול בהזמנות נכנסות בערוצים השונים, סגירת חוזים, חיובים ותשלומים, הפקת חשבוניות, שיבוץ הרכב לחוזה ומסירתו ללקוח, סגירת חוזה והחזרה רכב, גביה מלקוחות וסוכנים, הזמנות רכבים חדשים והתחשבנות עם יבואנים, ניהול סטטוס מכירת רכבים, עבודה מול מוסכים, ניהול הטיפולים השוטפים, טיפול בתאונות, חיובים בכביש 6, ניהול מבצעי מכירות, ניהול ביטוחים, רישוי רכבים, שיעבוד רכבים ועוד.
 
בין לקוחות תפנית בקרב יבואני הרכב וחברות הליסינג נכללות: אלבר, UMI, סקניה, יפנאוטו, קרסו, יוניון מוטורס, פרי השכרה וליסינג, אופרייטליס, אמפא ליס קאר ועוד. על לקוחות תפנית נמנים למעלה מ- 400 מהארגונים המובילים בישראל".

דילוג לתוכן