מטריקס שידרגה את מערך האחסון והגיבוי של פריגו בפרויקט בהיקף של 2 מיליון שקל

הפרויקט כלל התקנת חוות ענן פרטי למערך השרתים בשלושה אתרים בישראל חברת מטריקס הודיעה כי חטיבת האינטגרציה והתשתיות שלה השלימה פרויקט לשדרוג מערך אחסון, גיבוי וענן פרטי בפריגו בפרויקט בהיקף של 2 מיליון שקל.

במסגרת הפרויקט התקינה מטריקס חוות ענן פרטי למערך השרתים של חברת פריגו בכל אחד משלושת האתרים העיקריים שלה בישראל, שניים בדרום הארץ ואחד במרכזה. שלושת אתרי החברה עוצבו באופן זהה, כך שכל אתר כולל תשתית ענן פרטי מקומית עם מערכת ניהול ואוטומציה מרכזית.

עוד הותקנו בכל אתר מערך שרתים מסוג System X בתצורת אשכול של חברת IBM, מערך תשתית וירטואלית של חברת VMware על בסיס vSphere Enterprise Plus וקישור לתקשורת אחודה באמצעות מתגים וירטואלים Cisco Nexus1000v. הפרויקט כלל גם שדרוג מערך האחסון של פריגו לדגם EMC VNX 5300 בתצורת Unified ומערכת גיבוי ייעודית מסוג EMC Avamar, שניהם מבית חברת EMC.

לדברי שמעון קנפו, מנהל תשתיות איזורי בפריגו: "פריגו ישראל מתרחבת לתמיכה בשירותי מחשוב גם לאתרים באזור EMEA ורואה חשיבות רבה בהטעמת הפתרון המתקדם ביותר לניהול, אחסון וגיבוי המידע שלה. הניסיון והמקצועיות של חטיבת האינטגרציה והתשתיות של מטריקס והיכולת שלה במתן פתרונות מותאמים לצרכי הלקוח הציבו אותה כמועמד מוביל לנהל את הפרויקט המורכב".

משה חגשור, מנהל מחלקת פרויקטים בחטיבת האינטגרציה ותשתיות של מטריקס, ציין כי "הפרויקט בחברת פריגו תוכנן בהתאם לדרישות הלקוח ומשקף באופן מיטבי את יכולות החטיבה.

רון קוהבלום, מנהל פעילות VMware ישראל, הוסיף כי "פתרונות vSphere Enterprise Plus שהוטמעו בחברת פריגו מסייעים לחברה להתאים את תשתית ה-IT שלה לעידן הענן ולספק משאבי IT לארגון על פי דרישה בכל זמן נתון".

דילוג לתוכן