מטריקס נבחרה לבצע פרויקט מחשוב רחב היקף עבור ועדת הבחירות המרכזית לכנסת

מטריקס תיישם מערכת לגיוס ומיון עובדים לקלפיות וכן מערכת להכשרה וניהול ההכשרות של העובדים

בתום הליך מכרז פומבי נבחרה חברת מטריקס על ידי ועדת הבחירות המרכזית לכנסת לביצוע פרויקט מחשוב והטמעה רחב היקף, במסגרתו תפתח ותיישם מטריקס מערכת ייעודית לגיוס ומיון בעלי תפקידים לוועדות הקלפי בבחירות לכנסת, המבוססת על פתרון תוכנה של חברת Scytl. חברת Scytl, המיוצגת בישראל על ידי מטריקס, מתמחה בפתרונות תוכנה לגופים המנהלים בחירות ברחבי העולם.

בנוסף, במסגרת הפרויקט תשולב מערכת להכשרת בעלי התפקידים באמצעות פתרון ניהול למידה (LMS) של חברת Scytl, המיועד לניהול והכשרת עובדי הקלפי במערכות בחירות, כאשר הפתרון מלווה את העובד החל משלב הגיוס ועד לתשלומי השכר. הפתרון כולל כלי הדרכה אינטראקטיביים וכן כלים למעקב אחר תהליך הגיוס וההדרכה. הוא מבוסס על 20 שנות מחקר ופיתוח ומשולב 40 טכנולוגיות הרשומות כפטנט.

מטריקס תשלב במסגרת הפרויקט גם שירותים ופתרונות של ג'ון ברייס הדרכה, חטיבת ההדרכה של מטריקס, שתהיה אמונה על ניהול מערכת הלמידה והטמעת התכנים.

לדברי מוטי גוטמן, מנכ"ל חברת מטריקס, "אנו שמחים שנבחרנו על ידי ועדת הבחירות המרכזית לייעל ולשפר את עבודת עשרות אלפי העובדים ביום הבחירות באמצעות שילוב מספר טכנולוגיות ייחודיות המיועדות לניהול בחירות. זכייתנו בפרויקט אסטרטגי וחשוב זה היא הוכחה נוספת ליכולות של מטריקס להציע פתרונות מקצה לקצה תוך שילוב טכנולוגיות ויכולות גבוהות בתחומי התוכנה, האינטגרציה, ניהול פרוייקטים, הדרכה וההטמעה. בפרוייקט זה נשלב יכולות ממספר תחומים בחברה על מנת לשפר ולייעל את העבודה המורכבת של חברי ועדת הבחירות המגייסים ומכשירים אלפי עובדים בפרק זמן קצר. נשקיע את מירב משאבינו לטובת הצלחת פרויקט זה לשביעות רצון הלקוח ועמידה ביעדיו".

אורלי עדס, מנכ"לית ועדת הבחירות המרכזית לכנסת מציינת כי "הבחירה בחברת מטריקס לביצוע הפרויקט נבעה מהפתרון המקיף, והאיכותי שהציעה, שעמד בסטנדרטים הגבוהים ביותר בפרויקט חשוב ואסטרטגי עבורנו. אנו סמוכים ובטוחים כי שיתוף הפעולה בין הוועדה לבין מטריקס, שהינה מחברות פתרונות ושירותי הטכנולוגיה המובילות בישראל, יובילו לייעול בניהול הליכי הבחירות ויסייעו למימוש הדמוקרטיה הישראלית".

דילוג לתוכן