מטריקס מונתה לנציגת Hortonworks – מובילה עולמית בפתרונות Hadoop Big Data לארגונים

ל- Hortonworks הפצה מסחרית מובילה של פתרון הקוד הפתוח Hadoop המיועדת לארגוני Enterpise. החברה מעסיקה קרוב ל 1,000 עובדים ב- 17 מדינות בעולם והיא מדורגת כ- Leader עולמי של תחום ה – Hadoop ע"י חברת המחקר פורסטר

חטיבת מוצרי התוכנה של מטריקס חתמה על הסכם נציגות בלעדי עם חברת Hortonworks – מובילה עולמית בפתרונות Hadoop Big Data לארגונים. לחברה הפצה מסחרית מובילה של פתרונות הקוד הפתוח של Hadoop , המיועדת לארגונים שנדרשים לחבילות תמיכה, הכוונה וייעוץ.
לחברת HortonWorks כ-1,000 עובדים ב-17 מדינות בעולם והיא מדורגת על ידי חברת המחקר פורסטר כמובילה בתחום ה-Hadoop. המודל העסקי של החברה דומה למודל של רד האט, שמטריקס היא מפיצתה בישראל , והוא מבוסס על רכישת מנויים.
פתרונות אלו, שמצטרפים לפתרונות קוד פתוח מובילים אחרים המיוצגים בישראל ע"י חטיבת מוצרי התוכנה של מטריקס ביניהם פתרונות Red Hat ו-MongoDB , מבססים עוד יותר את מעמדה של מטריקס כחלוצה ומובילה בפתרונות הקוד הפתוח לארגונים בישראל בעולמות תשתיות התוכנה וה – .Big Data NoSQL

לדברי מוטי הדס, סגן מנהל חטיבת מוצרי התוכנה של מטריקס: "Hortonworks Enterprise Hadoop מאפשר יצירת Data Lake ארגוני מבוסס עשרות, מאות ואלפי שרתים בעלויות נמוכות בסביבה ייעודית המתאימה לאתגרים של ארגונים בתחומי חיזוי אנליטי, תצוגה יחידה של מידע (single view of the data), גילוי מידע ( Data discovery), צמצום עלויות ETL ואחסון וכן עבודה עם NoSQL וכו' והכול ביחסי עלות תועלות משתלמים, למול פתרונות Big Data מבוססי Data Warehouse של הדור הקודם".

הדס מוסיף כי "Hortonworks הנה פתרון ה-Enterprise Hadoop היחידי שהנו 100% קוד פתוח, כאשר Hortonworks הנה התורמת מספר אחד לפרויקט ה Hadoop והפרויקטים הנלווים לו. שיתוף הפעולה של מטריקס עם Hortonworks יאפשר לחברות וארגונים לאמץ את Enterprise Hadoop באופן מהיר ופשוט יותר, תוך מקסום היכולות שלו וקבלת תמיכה לאורך כל הדרך מצוות מומחים ותומכים שזמין מסביב לשעון לכל שאלה ועניין".

הדס מוסיף עוד כי "HortonWorks הנה ה- Contributor המרכזי של פרויקט ה – Hadoop ומכאן ההובלה של החברה בתחום, בדומה להובלה של רד האט בפרויקט הלינוקס. אנו שמחים להוביל שיתוף פעולה זה בישראל שיתרום רבות להפצה וקידום פתרונות Hadoop בקרב חברות וארגונים בישראל".

לדברי Simon Gregory , VP S.EMEA , בחברת HortonWorks "ישראל נחשבת למעצמת חדשנות וכשוק המאופיין בחברות וארגונים שנוטים לאמץ טכנולוגיות חדשניות, בקצב מהיר. אנו בטוחים כי הפתרונות שלנו יכולים להתאים למספר רב של חברות וארגונים בישראל ומאמינים כי שיתוף הפעולה שלנו עם נציגתנו בישראל מטריקס, חברת ה-IT ופתרונות הטכנולוגיה המובילה בישראל, יאפשר לנו לבסס עוד יותר את פעילותנו בישראל".

דילוג לתוכן