מטריקס חתמה על הסכם לייצוג יצרנית פתרונות אבטחת המידע Trustware הישראלית

Trustware פיתחה פתרונות הגנה כנגד תקיפות סייבר, היוצרים הפרדה וירטואלית בין חלקים הבטוחים במחשב בהם נמצאים הקבצים והיישומים הרגישים לבין החלקים הפתוחים לאינטרנטחטיבת מוצרי התוכנה של מטריקס חתמה על הסכם לייצוג יצרנית פתרונות אבטחת המידע הישראליתTrustware. חברת Trustware פיתחה פתרונות לארגונים ומשתמשים פרטיים היוצרים הפרדה וירטואלית בין "אזור פרטי" בו נמצאים הקבצים והמערכות הדורשות אבטחה ברמה גבוהה לבין אזורים פתוחים לאינטרנט ולתוכנות שיתוף למיניהן.
 
מוצר הדגל של החברה –  BufferZone Pro שומר על המשתמש מפני איומי סייבר מיידיים ועתידיים כמו וירוסים, רוגלות, סוסים טרויאנים, גניבת זהויות, חבלות אלקטרוניות ועוד. טכנולוגית וירטואליזצית האיומים של Trusware, המוגנת בפטנטים רשומים, יוצרת סביבת מיחשוב מופרדת, מוגנת ובלתי חדירה השומרת על הנכסים הדיגיטליים הפרטיים של המשתמש או הארגון מפני נזק או גישה לא מורשית. BufferZone Pro עובדת לצד מערכות האבטחה האחרות בארגון ומהווה תוספת הגנה הן לסביבות הפתוחות לאינטרנט ובעיקר למידע וליישומים הדורשים הגנה נוספת. פעולות שהוגדרו על ידי מנהל אבטחת המידע של הארגון כ"בטוחות לשימוש" לעולם  יפתחו בתוך "האזור הפרטי", כך למעשה תשמר היכולת של המשתמש לפעול כמעט ללא מגבלה מחד ומאידך תשמר רמת ההגנה מיידית של הארגון מפני נוזקות וחדירות למיניהן.
 
לחברת Trustware משרדים בארה"ב ותל-אביב. מייסד החברה והיו"ר שלה הוא ישראל בהרב, אשר בעבר שימש כיו"ר בחברות כגון עידנית/Scitex Vision ואובג'ט. בהרב הוא אחד מטייסי חיל האויר המעוטרים ביותר בישראל ושימש בתפקידים בכירים בחיל האויר. 
 
תחום אבטחת מידע בחטיבת מוצרי התוכנה של מטריקס, "BufferZone Pro הוא פתרון שונה מפתרונות הגנה אחרים. BufferZone Pro פותר לארגונים את הדילמה התמידית שבין 'אבטחה/הקשחה' ל'גמישות' למשתמש. מנהלי מערכות מידע  יכולים מחד 'לאבטח/להקשיח' את תחנות הקצה ואת הנכסים הארגוניים ו/או הפרטיים הרגישים ככל שירצו באזור הבטוח של התוכנה ומאידך יש באפשרותם להעניק למשתמשי הקצה יותר חופש לפתוח, להתקין או להריץ את כל הקבצים והתוכנות ללא סיכון באזור הפתוח של המערכת".
"פתרונות אבטחה רגילים דורשים מהמחשב האישי להידבק קודם לפני שיותקן יישום שמסיר את הרכיב הנגוע. בשיטת חומת ההפרדה יוצרים מראש מחסום מול איומי המחר והאיומים הלא ידועים. מערכת ההפעלה הראשית לא נדבקת מלכתחילה, דבר המסייע למשתמשי המחשב לשמור את המערכת שלהם נקייה כמו שהיתה ביום רכישתה וללא יצירת חומות ומערכות כפולות".
 
לדברי ישראל בהרב, יו"ר ומייסד Trustware: "בחרנו את מטריקס כנציגה שלנו בישראל כיוון שיש בידיה ניסיון מוכח וקשרים המאפשרים לשלב טכנולוגיות פורצות דרך בארגונים בישראל. הפתרון של Trustware מהווה שכבת הגנה נוספת בארגון,  אשר עשויה להיות יעילה יותר מכל פתרון הגנה אחר, במיוחד כנגד תקיפות סייבר. מטריקס ו- Trustware יפעלו בשיתוף פעולה הדוק על מנת להביא את הפתרונות ברמת השירות הגבוהה ביותר לחברות בישראל".

דילוג לתוכן