מטריקס ו-Liferay תקיימנה כנס טכנולוגי להשקת גרסת Liferay DXP החדשה להקמת פורטלים ארגוניים, אתרי אינטרנט ואפליקציות מובייל

חטיבת מוצרי התוכנה של מטריקס, המייצגת בישראל את פתרונות חברת Liferay, ספקית מובילה של פלטפורמה דיגיטלית להקמת פורטלים ארגוניים, אתרי אינטרנט, ואפליקציות מובייל, תקיים כנס טכנולוגי מקצועי במסגרתו תשיק את הגרסה החדשה של פלטפורמת הדיגיטל של החברה – Liferay DXP .
במסגרת הכנס יציגו החברות את החידושים האחרונים בתחום הפורטלים הארגוניים והחוויה הדיגיטלית שחברות וארגונים יכולים לספק כיום ללקוחותיהן לאורך כל נקודות המגע עימם. כל זאת באמצעות פתרונות Liferay.
Liferay מבוסס על קוד פתוח, ומאפשר לחברות וארגונים לקדם חדשנות ומערכי שיווק ושירות לקוחות בזירת הדיגיטל הארגונית תוך יצירת חוויות לקוח דיגיטליות מתקדמות וחדשניות מקצה לקצה באופן פשוט וידידותי. הפלטפורמה כוללת כלים ידידותיים לניהול תכנים ובלוגים, ניהול משתמשים ומסמכים, יצירת אינטגרציה למערכות ארגוניות כמו SAP ו- Salesforce והיא גם משמשת מנוע לניהול תהליכים להעצמת החוויה הדיגיטלית של לקוחות הארגון.
האורח המרכזי ודובר המפתח בכנס יהיה גלן סאלר, מנהל אסטרטגיה בכיר Liferay העולמית שמגיע לישראל במיוחד לטובת השתתפות בכנס והשקת הגרסה החדשה בישראל.

לדברי אמיר הראל , סמנכ"ל חטיבת מוצרי התוכנה של מטריקס, "פלטפורמת Liferay להקמת פורטלים ארגונים וזירות דיגיטליות שונות כגון אפליקציות מובייל, WCMS ואתרי אינטרנט, נחשבת למובילה בתחומה ומדורגת כמובילה בתחומה לפי ריבוע הקסם של גרטנר. בכנס נחשוף ונציג לקהל המשתתפים את יכולות הגרסה החדשה של החברה תוך הצגת היתרונות שהיא מביאה עימה לחברות וארגונים".
הכנס מיועד למנמ"רים, מנהלי טכנולוגיות ומנהלי דיגיטל בארגונים וייערך ב-21 ביולי 2016 במשרדי מטריקס, רחוב אבא אבן 3 הרצליה.
הכנס ללא תשלום אך מחייב הרשמה מראש.
להרשמה: http://www.matrix.co.il/Events/Pages/event21-7-16.aspx

דילוג לתוכן