מטריקס ובנועם טכנולוגיות הטמיעו מערכת לניהול גבייה בבנק ירושלים המבוססת על Dynamics CRM

חטיבת פתרונות פיננסיים וטכנולוגיות של מטריקס וחברת בנועם טכנולוגיות השלימו לאחרונה פרויקט משותף במסגרתו הטמיעו מערכת לניהול גבייה (מערכת claims intelligence management –CIM ), שפותחה על ידם ומבוססת על פלטפורמת Dynamics CRM של מיקרוסופט. היקף הפרויקט מוערך במאות אלפי ₪ .

מטרת הטמעת המערכת, המשרתת כ-30 עובדים במחלקות הגבייה של הבנק, היא למכן ולייעל את תהליכי הגבייה שנעשו עד כה בצורה ידנית.

מערכת ה- CIM פותחה על ידי בנועם טכנולוגיות בשיתוף עם מטריקס, כאשר בנועם מביאה עימה את המתודולגיה ומומחי התוכן בניהול הגבייה ומטריקס את הידע והניסיון ליישום באמצעות פלטפורמת Dynamics CRM של מיקרוסופט. המערכת מציעה פתרון ייעודי לניהול הליכים משפטיים ותהליכי גביה במוסדות כלכליים, ציבוריים, עירוניים ועוד, לרבות מיקור חוץ. יישום הפתרון על גבי פלטפורמתDynamics CRM של מיקרוסופט מאפשר לה להשתלב בקלות עם מערכות הליבה השונות הקיימות בארגון ועם ממשק לכל סוגי מערכות המידע המשפטיות הקיימות במשרדי עורכי הדין, ולחסוך בכך לארגונים מיליוני שקלים בשנה. במערכת משולבים סדרי הדין והליכי ההוצאה לפועל, בנוסף המערכת תומכת בשינויים סטטוריים ורגולציה רלוונטית לעולמות הגביה/המשפטי.
לדברי אבי שוירמן, מנהל יחידת מערכות ארגוניות באגף המחשוב בבנק ירושלים, "הפתרון שהוטמע אצלנו זכה לשם מג"ן – מערכת גביה נכונה והוא נועד לספק פתרון ממוחשב כולל לניהול ובקרה של הליכי גבייה – מקדמיים/חלקיים – וניהול הליכים טרום משפטיים/משפטיים באופן המותאם לבנק, לצורך ניהול תהליכי העבודה, ניהול הקשר בין עורכי הדין החיצוניים לבנק, מתן כלי בקרה ופיקוח יעילים, באופן ידידותי למשתמש ותוך עמידה בכללי אבטחת מידע. הבחירה בפתרון של מטריקס ובנועם טכנולוגיות נבעה בזכות הידע והניסיון הרב שלהן בתחום והיכולות להציע מערכת יעילה עם ניסיון מוכח ומוצלח בשוק".

לדברי אורי חבר, מנהל פיתוח עסקי בקבוצת פתרונות פיננסיים ופרוייקטים במטריקס, "מערכת ה-CIM שהוטמעה בבנק ירושלים, היא ממערכות הגבייה המובילות בארץ בזכות שילוב הבנת עולם התוכן והתהליכים של חברת בנועם טכנלוגיות לבין יישום מקצועי על ידי מטריקס. המערכת תאפשר לעובדי הבנק לבצע את עבודתם בצורה יעילה ונוחה יותר תוך חסכון משמעותי בזמן ועלויות".
לדברי צח זייגרמן, מנכ"ל משותף, חברת בנועם טכנולוגיות, "המערכת הוטמעה ביחידות הגביה העוסקת בטיפול בלקוחות חייבים לרבות, טיפול ראשוני / מקדמי להסדרת החוב, העברת התיקים לעוה"ד החיצוניים ניהול ובקרת הליכים המבוצעים באמצעות עוה"ד, בקרת שכר טרחה ועוד. המערכת תאפשר לבנק ניהול ממוכן ויעיל יותר של תהליכי גבייה, באמצעות מאגר מידע מרכזי, המנהל בצורה תהליכית ומסודרת את הפעולות הנדרשות. כל זאת תוך הכוונת פעולות לביצוע על ידי המשתמשים וקידום תהליכים אוטומטיים נדרשים.

 

דילוג לתוכן