מטריקס היא השותפה הראשונה שהוסמכה על ידי מיקרוסופט בתחום ה- SharePoint

ההסמכה הוענקה למטריקס במסגרת תוכנית של MCS (Microsoft Consulting Services) במהלכה מועברים ידע, מתודולוגיות ו-Best Practice מ- MCS למטריקס. מטריקס היא השותפה הראשונה שהוסמכה על ידי מיקרוסופט כ- Services Ready Partner בתחום ה- SharePoint בישראל. ההסמכה הוענקה למטריקס במסגרת תוכנית של MCS (Microsoft Consulting Services) במהלכה מועברים ידע, מתודולוגיות ו-Best Practice  מ- MCS  למטריקס. הסמכה זו תאפשר ללקוחות מטריקס ליהנות ממתודולוגיות תכנון עולמיות בפרוייקטים, ביצועים ויכולות פיתוח חדשות, ובכך להגדיל את סיכוי ההצלחה של הפרויקטים.
 
מטריקס קיבלה את ההסמכה בזכות היותה שותף זהב של מיקרוסופט העולמית והתמחותה בתחום עובד הידע (Information Worker):בנושאי חיפוש ופורטלים. בשנה שעברה הצטרפה מטריקס לתכנית SDPS  (SharePoint Deployment Planning Services ),  המאפשרת ללקוחותיה  להמיר את הטבות חוזה ה-SA (software assurance ) בשירותי ייעוץ והטמעת SharePoint .
 
לדברי מיכאל רוף, מנהל MCS במיקרוסופט: "ההסמכה החדשה מקורה בהצלחה של פלטפורמת ניהול הידע SharePoint בשוק הישראלי והביקוש הרב לו היא זוכה בקרב ארגונים מכול הגדלים שדחף להגדלת היצע השותפים של מיקרוסופט בתחום. העובדה שבחרנו במטריקס להיות השותפה הראשונה שלנו בתחום ה-SharePointמעידה על  ההכרה ביכולות, במקצועיות ובידע הרב בהם החברה מחזיקה. אנו בטוחים ששיתוף הפעולה של MCS עם מטריקס  יניב ערך ללקוחות ולנו בעוד הרבה פרויקטים מוצלחים ".
 
לדברי צביקי גולדברג, מנהל אגף פיתוח בחטיבת פתרונות פיננסים וטכנולוגיות ו-MRD בתחום מטעם מיקרוסופט: "ההסמכה הייחודית נותנת ערך אמיתי ללקוחות על סמך ידע רב שנצבר בפרויקטים עולמיים בתחום וגובש למתודולוגיות עבודה. יכולות אלה מתווספות  לשירותים שמטריקס מציעה בתחום במגוון מודלים עסקיים בתחום ה-  SharePoint ומשקפת את רמת השותפות הגבוהה בין מטריקס למיקרוסופט".

דילוג לתוכן