שירה רז מייזנר , מנהלת השיווק של מטריקס

מטריקס הוכתרה זו השנה ה- 13 ברציפות כמובילת תחום שירותי המיחשוב המובילה בישראל

חברת המחקר STKI בניהולו של ד"ר ג'ימי שוורצקופף הציגה את סקירת שוק ה- IT הישראלי בשנת 2017 ממנה עולה כי מטריקס ניצבת זו השנה ה- 13 ברציפות במקום הראשון בתחום שירותי המיחשוב (שירותי ערך מוסף) – הקטגוריה החשובה ביותר בשוק שירותי ה- IT.
הדוח של STKI מדרג את חברות הטכנולוגיה המובילות בישראל בעשרות קטגוריות בעולם התוכנה, החומרה ושירותי הערך מוסף.
מטריקס מדורגת ראשונה במספר רב של קטגוריות צומחות ואסטרטגיות, רובן בתחום שירותי התוכנה והפרוייקטים, ביניהן: ביג דאטה, DevOps, פרוייקטי אינטגרציית תוכנה / ענן, שירותי ענן, הדרכה, הטמעה, CRM, פרוייקטי IoT, פיתוח במובייל,UX , פרוייקטי דאטה, BI ואנליטיקה, פרוייקטי ווב ומסחר אלקטרוני, שירותי סייבר מנוהלים (SIEM), Near Shore ועוד.
שירה רז מייזנר , מנהלת השיווק של מטריקס: "מטריקס שומרת על מעמדה ביציבות כמובילת שוק שירותי המיחשוב בישראל וניצבת במקום הראשון במספר הרב של קטגוריות. אנו שומרים על מובילות בתחומים אלו בזכות כניסה בתזמון נכון לתחומים צומחים באמצעות הקמת פעילות, או רכישות ומיזוגים, בזכות שאיפה למצויינות ובחירה נכונה של מקצוענים. האקו סיסטם של מטריקס מאפשר לנו לעבוד עם חברות בכל גודל, החל מסטארט אפים ועד הארגונים הגדולים ביותר בישראל או בעולם ולהכשיר את מומחי הדור הבא, שחלקם משתלב במטריקס".
רז מייזנר הוסיפה: "התוצאות של STKI תואמות את התוצאות הכספיות של מטריקס. 2017 הייתה שנה עם הישגים מרשימים למטריקס בשוק הישראלי. השגנו שיעורי צמיחה מהותיים בכל המדדים

דילוג לתוכן