מטפחים יחד את "מהנדסי המחר": סאנדיסק חוברת למערכת החינוך בכפר סבא לטובת עידוד החינוך הטכנולוגי באזור

חברת סאנדיסק, מותג מבית Western Digital ומובילה עולמית בתחום זיכרונות הפלאש, אירחה במרכז הפיתוח שלה בכפר סבא כ- 50 נציגים של מערכת החינוך בעיר, במטרה לעודד את החינוך הטכנולוגי באזור. הכנס יועד לקידום הפעילויות החינוכיות שסאנדיסק מובילה בשיתוף פעולה עם העירייה. דגש מיוחד הושם על אליפות הסייבר הישראלית – התחרות רחבת ההיקף לטיפוח כישורי תכנות בקרב תלמידים, ופרויקט נאמני המחשוב במסגרתו מכשירים בני נוער לטיפול בבעיות מחשוב טכנולוגיות המתעוררות בבתי ספרם. בנוסף, הוצגו פרויקטים חינוכיים נוספים המיועדים לתלמידי יסודי וחטיבת ביניים.

אורלי פורמן, ראש אגף החינוך בעיריית כפר סבא, ברכה את השותפים למיזמים החינוכיים והדגישה את חשיבותן של מצוינות וחדשנות בחינוך ושחר בר-אור, מנכ"ל סאנדיסק ישראל ויו"ר תחום החינוך של הארגון הישראלי לתעשיות מתקדמות, IATI, סיפר על התפקיד שסאנדיסק, כמו גם חברות הייטק גדולות אחרות, לקחו על עצמן כשותפות לקידום החינוך הטכנולוגי בארץ. ״יש לנו מסורת ארוכת שנים של שילוב כוחות עם עיריית כפר סבא והעומדים בראש. אנחנו שמחים להמשיך את שיתוף הפעולה ההדוק לקידום העשייה החינוכית בתחום הטכנולוגי, גאים לראות את ההשפעה החיובית שיש לפעילויות של כולנו על התלמידים ומצפים לעוד שנה משמעותית של הישגים והצלחות".

ראש העיר כפר סבא יהודה בן חמו התייחס לאירוע ואמר: "אני שמח על קיומו של הכנס שכן יש ביכולתו לתרום רבות לשילוב הפן הטכנולוגי במערכת החינוך העירוני. אנו מעודדים יוזמות ופיתוחים חדשניים. אני רואה חשיבות עליונה בקידום תחום הטכנולוגיה במערכת החינוך, מדובר בסל של כלים אשר יכשיר את תלמיד העיר בעולם העבודה המקצועי והמתקדם".

דילוג לתוכן