מחשב הלוח (Tablet) המהפכני של Asus מגיע לישראל

חברת Asus משיקה היום בישראל את הטאבלט (מחשב הלוח) המהפכני שלה- Asus Eee Transformer. המחשב החדש כולל מסך LED איכותי ומריץ את מערכת ההפעלה החדשה אנדרואיד 3.0 – מערכת הפעלה ייעודית למחשבי TABLET. חברת Asus משיקה היום בישראל את הטאבלט (מחשב הלוח) המהפכני שלה- Asus Eee Transformer. המחשב החדש כולל מסך LED איכותי ומריץ את מערכת ההפעלה החדשה אנדרואיד  3.0 – מערכת הפעלה ייעודית למחשבי TABLET. לנוחות עבודה מושלמת, כולל ה Eee Transformer אפשרות לחיבור מקלדת חיצונית, המשמשת גם כתחנת עגינה ועכבר – הופכת את המחשב למחשב נייד.

מתחת למעטה החיצוני, האלגנטי של המחשב, מסתתר מעבד כפול ליבה Tegra 2 מתוצרת nVidia, שמספק חווית מגע מהירה ותמיכה בריבוי יישומים. צריכת החשמל החסכונית של המעבד מאפשרת עד 9.5 שעות עבודה בממוצע. המסך בגודל 10.1 אינץ' מבוסס על טכנולוגיתIPS , המאפשרת זווית צפייה רחבה ותאורת LED לתצוגה בכל תנאי התאורה. עם רזולוציה של 1280×800 מספק המסך חווית צפייה חדה ועשירה בסרטים, תמונות וסתם גלישה באינטרנט.
כדי להשלים את חווית המולטימדיה כולל המחשב גם מצלמה קדמית של 1.2 מגהפיקסל ומצלמה אחורית של 5 מגהפיקסל שתומכת בצילום וידאו HD. בסרטים ניתן לצפות על המחשב או על מסך הטלוויזיה, באמצעות חיבור מיני HDMI מובנה.

 
כמו עם סדרת מחשבי הנטבוק המהפכניים שלה, גם הפעם מציגה אסוס חידוש אמיתי: אפשרות לחיבור לעריסת-מקלדת (נמכרת בנפרד), ההופכת את המחשב למחשב נייד מלא. המקלדת היא תחנת עגינה הכוללת גם עכבר, שתי כניסות USB, קורא כרטיסים בגודל מלא (נוסף על קורא כרטיסי מיני במחשב) ומשטח מגע. סוללה נוספת המשולבת במקלדת מאפשרת להפעיל את המחשב במשך 16 שעות ללא טעינה.

צפו בסרטון הדגמה:

 

מחיר לצרכן (כולל מע"מ): 2,490 ש"ח
ניתן להשיג בכל רשתות השיווק עם אחריות בינלאומית לשנה של אסוס, במעבדותAsus  בישראל. האחריות בינלאומית כוללת איסוף והחזרה מבית הלקוח ע"י שליח ללא כל תוספת תשלום.

דילוג לתוכן