מחפשים לראות דברים חדשים בחו"ל וכל ההמלצות הן אותו דבר?

הכירו את TROLLY, אתר טיולים חדש שנכתב ע"י אנשים שמבינים בחו״ל!
דיילי אוויר, טייסים, מדריכי טיולים בחו״ל, ישראלים שחיים בחו״ל ועוד

כל מי שמתכנן טיול ליעד שכבר היה בו יודע עד כמה זה מתסכל וקשה למצוא המלצות חדשות לאותם מקומות. אותם המקומות שרק מי שהגיע לאותו יעד מספר פעמים והסתובב באותו יעד מכיר. במילים אחרות – דיילי אוויר, טייסים, מדריכי טיולים בחו״ל, ישראלים שחיים בחו״ל ועוד.
והנה, אתר חדש TROLLY.CO.IL מביא בדיוק את המידע הזה. מידע איכותי, אמין ועדכני שנכתב ע"י אנשים שמכירים את היעדים השונים לפני ולפנים ולכן המלצותיהם יחדשו לכל מי שיטוס לשם.

מייסד האתר, תום לב, הוא איש הייטק שבעברו היה דייל אויר ובמסגרת תפקידו הגיע כ- 100 פעמים לניו יורק, 30 פעמים לבנגקוק, הוואי ועוד עשרות מקומות. טרולי קמה כאתר להמלצות ממקומות בעולם שהקים עוד כשהיה דייל אוויר. לב הבין שיש פוטנציאל עצום לידע שהדיילים צוברים במהלך שהותם בחו״ל וערך משמעותי לתוכן שהם מביאים ולכן החליט להעביר את האתר מתיחת פנים ולהציע לאנשים נוספים לכתוב עבורו.

טרולי היא במה של ידע חדש ומעניין על אותם האתרים והיעדים שחלקנו לא מכירים וחלקנו מכירים אבל נשמח להכיר טוב יותר. מדי יום עולות כתבות חדשות כאשר הדגש העיקרי הוא לחדש לקורא, לא לכתוב על אותם היעדים המוכרים והלעוסים אלא רק את ההמלצות המיוחדות, המעניינות והייחודיות ביותר שרק מי ש"חי" את היעד, מכיר.

דילוג לתוכן