מחידושי תערוכת אגריטך 2015:

מערכת המזהה כבר בשלב החליבה חלב

המתאים יותר לייצור גבינות ומפרידה אותו

מחלב המתאים לשתייה

 

חברת Afimilk המתמחה בחידושי טכנולוגיה ממוקדי רפתות, תציג במסגרת תערוכת אגריטך 2015, שתיערך בין 28-30 באפריל 2015 במרכז הירידים בתל אביב, את ה-AfiMilk MCS –  מערכת חדשנית להפרדת חלב עוד בשלבי החליבה. באמצעות הפרדת חלב במכון החליבה שברפת, לפי מרכיביו ותכונותיו (כגון כמות שומן, ערכי החלבון ופוטנציאל ההתגבנות), מגדיל ההשירות משמעותית את תשואות ייצור החלב (עד 15%) ומייעל את התפעול והלוגיסטיקה במחלבה.

 

שירות AfiMilk MCS מבוסס על טכנולוגיה רשומה כפטנט, המאפשרת אנליזה של כל החלב הזורם דרך נקודות החליבה, ובזמן אמת. החלב מנותב, על פי פוטנציאל ההתגבנות שלו, למכלים ייעודיים במכון החליבה. התוצאה: חלב המתאים יותר לייצור גבינות מופרד מחלב המיועד לייצור חלב ניגר ומוצרי חלב אחרים.

 

סרט הדגמה:

תערוכת אגריטך 2015, מתערוכות הטכנולוגיה החקלאית המובילות והגדולות בעולם, תיערך בין 28-30 באפריל 2015 במרכז הירידים בתל אביב. ייחודה של התערוכה הוא בהיקף הרחב של מבקרים ותחומים, והשם העולמי שהיא קנתה לעצמה במרוצת השנים. התערוכה תשתרע על שטח כולל של מעל 14 אלף מ"ר ועל פי ההערכות צפויים לבקר באירוע מעל ל-35 אלף מבקרים, כשמתוכם מעל 8000 מבקרים מחו"ל. גם השנה צפויות לקחת חלק במפגש הבינלאומי משלחות רשמיות, שרים וראשי מדינות. ישראל מהווה כיום מעצמה טכנולוגית-חקלאית המציעה פתרונות יצירתיים לכל העולם, כשטכנולוגיות שפותחו בישראל – מטפטפות ועד אפליקציות מתקדמות נמצאות בחזית המאבק הגלובאלי למיגור העוני והרעב.

דילוג לתוכן