מותג האוזניות הבינלאומי סול ריפבליק מגיע לארץ

• המותג מוכר בעולם כמותג שחרט על דגלו את איכות הסאונד והוא מותג האוזניות המועדף על ידי הדי ג'ייז המובילים בעולם ובראשם הפרזנטור של המותג – קלווין האריס.
• הפרזנטור שנבחר להוביל את המותג בישראל הוא הזמר והיוצר רותם כהן
• המותג מיובא ומשווק על ידי קבוצת קאופמן
מותג האוזניות הבינלאומי המצליח Sol Rebuplic מגיע לישראל במסגרת השקת המותג בישראל תשיק מספר דגמים של אוזניות האודיו. המותג מזוהה ביותר עם די ג'ייז ובראשם הפרזנטור של המותג – די ג'יי קלווין האריס, שהוא אחד הדי ג'ייז המובילים בעולם.

הזמר והיוצר הפופולארי רותם כהן נבחר להוביל את המותג בישראל.

המותג Sol Rebuplic נוסד בשנת 2011. בינואר 2016 הצטרף למשפחת הומידקס אשר בבעלותה חברות אודיו נוספות האוס אוף מארלי, HMDX jam
Sol Rebuplic מיצרים מגוון של מוצרי אודיו, כגון אוזניות, רמקולים ניידים ועוד. עם האוזניות מזוהה הדי ג'יי המפורסם קאלוין האריס אשר מוביל את המותג בכלל ואת מוצר הדגל שלהם בפרט – האוזניות.

המותג Sol Rebuplic מייצג את אהבת המוזיקה מתוך האמונה שמוזיקה יכולה לגעת בנו להניע, ולהוות מקור השראה לגרום לנו להיות מאושרים יותר, לרוץ מהר יותר, לחשוב בבהירות ולשנות את העולם.
איכות האוזניות של Sol Rebuplic גבוהה מאוד ויכולה לשמש גם די ג'ייז מקצועיים.
"sol rebuplic"היא תרבות חיה ונושמת שממשיכה לשגשג בשל הפוקוס הרב שהיא נותנת לעיצוב הייחודי של האוזניות, חדשנות בלתי מתפשרת, סאונד באיכות הכי גבוהה שיש ומחיר נגיש לכולם .בין לקוחותיה אתלטים מוזיקאים דיג'יי ועוד.
בזמן קצר של 5 שנים סול ריפבליק בנתה קהילת עוקבים שקונים כל מוצר חדש ומקדמים את ערכי המותג .

 

דילוג לתוכן