מושל מישיגן ריק סניידר ביקר במשרדי HARMAN בכפר סבא כדי לחזק את קשרי אבטחת הסייבר בין מישיגן ותל אביב

לאחר הנאום המרכזי בכנס סייבר-טק ישראל, המושל סניידר נפגש עם מנהלי אבטחת סייבר ו-OTA של החברה וחווה הדגמה של אבטחת סייבר לרכבים
כפר סבא ונובי, מישיגן, 6 בפברואר 2017, (BUSINESS WIRE):
HARMAN International, חברת הטכנולוגיות המחוברות המובילה לשוק הרכב, השוק הצרכני והשוק הארגוני, הודיעה היום שמר ריק סניידר, מושל מישיגן, יחד עם משלחת של בכירים ממשרדו, ביקרו במשרדי החברה בכפר סבא.
את הביקור הובילו סער דיקמן, סגן נשיא לפתרונות סייבר סקיוריטי בחברת HARMAN ביחד עם מיכל גבע, סגנית נשיא למכירות בחטיבת Connected Services, שהציגו את פתרונות הסייבר סקיוריטי ו-OTA והציגו את הפעילות של HARMAN בישראל ובמישיגן. המושל והמשלחת שלו גם השתתפו בהדגמה חיה של פתרונות סייבר סקיוריטי ופתרונות עדכון תוכנה באוויר (Over-The-Air) שמזהים, מפחיתים ומגנים על רכבים מחוברים ואוטונומיים.
"אבטחת סייבר היא רכיב חשוב בהפיכת מערכות תחבורה מחוברות לבטוחות יותר לנהגים, לנוסעים ולחברה – מהמכוניות עצמן ועד לפתרונות רכב-לתשתית (Vehicle-to-Infrastructure) רחבים יותר. המושל סניידר שותף למחויבות של HARMAN להבטיח שאנו מתקינים את הטכנולוגיות הכי מתקדמות כדי שהכבישים שלנו יישארו בטוחים ואנחנו גאים להיות חלק מהביקור שלו בישראל", אמר דיקמן.
חברת HARMAN מבצעת השקעות משמעותיות ומתמשכות בטכנולוגיות ישראליות מאז 2012, כולל הרכישות של חברות הסטארט-אפ iOnRoad, TowerSec ו-Redbend, רכישות שייצרו שני מרכזי מו"פ ומדגישים את המחויבות של הרמן לאזור הזה. לחברת הסטארט-אפ TowerSec, שנרכשה בשנת 2016, היו קשרים חזקים עם מישיגן מאז שהוקמה בשנת 2012: מטה החברה היה בעיר אן-ארבור במישיגן והחברה הייתה חלק מתוכנית SPARK להזנקת (Accelerator) חברות סטארט-אפ מול השוק האמריקאי.
חברת HARMAN הקימה את מטה הרכב שלה בצפון אמריקה בעיר נובי (Novi) במישיגן שמעסיק כאלף אנשים, כולל מהנדסים ומפתחי תוכנה. החברה היא מובילה בטכנולוגיות של מכוניות מחוברות שמספקת פתרונות ניווט, מולטימדיה, קישוריות, מערכות אודיו, בטיחות וסייבר סקיוריטי ליצרני הרכב בעולם.
"הרכב נעשה יותר מחובר וחכם, ואנחנו חייבים להבטיח שכולם בכביש מוגנים", אמר המושל סניידר. "זה מחייב שיתופי פעולה ציבוריים-פרטיים-אקדמיים שבהם אנחנו לומדים מהמומחים ומחליפים רעיונות וגישות עבודה. הביקורים אצל חברות חדשניות כמו HARMAN המעסיקה את האנשים הטובים ביותר בסייבר סקיוריטי, מעניקים לנו תובנות בעלות ערך רב מאוד כדי לתכנן את התשתיות והמדיניות שנחוצות כדי לשמור על הבטיחות, הרכוש והמידע של אנשים. העתיד של הרכב מאוד מלהיב, ואנחנו רוצים שכל מישיגן תמשיך להניע את החידושים הכי טובים – והבטוחים – בעולם".
עם יותר מ-6,400 פטנטים בכל התחומים החשובים, כולל בטיחות, עיצוב, ניווט, קישוריות, רשתות, ממשקי אדם מכונה ועוד, HARMAN ממשיכה להרחיב את הגבולות ולהביא לשוק חידושים במכוניות מחוברות שמאפשרים חוויות חדשות, משפרים את בטיחות הנהגים ומגבירים את האבטחה של הרכב.

דילוג לתוכן