עובדי מורפיסק

מורפיסק השלימה סבב גיוס שני של 12 מיליון דולר

חברת הסייבר מבאר שבע תאיץ באמצעות ההשקעה את צמיחתה הגלובלית.
בין המשקיעים: הקרנות JVP, אורנג' דיגיטל וונצ'רס , GE, ודויטשה טלקום.
באר שבע, 19 בפברואר, 2018, חברת הסייבר הישראלית, מורפיסק (Morphisec), שפיתחה פתרון פורץ דרך בשיטת המטרות הנעות, המקדים את צעדי התוקף ומונע התקפות עוד בטרם הן מתחילות, הודיעה היום על השלמת סבב גיוס שני של 12 מיליון דולר.

הסבב, בהשתתפות קרן ההון סיכון JVP והמשקיע החדש – Orange Digital Ventures (ODV) – זרוע ההשקעות של חברת אורנג' טלקום, לצד המשקיעים הותיקים GE (NYSE:GE), ודויטשה טלקום (XETRA: DTE). משקיעים נוספים בסיבוב כוללים את: La Maison, Portage Partners, OurCrowd, Kodem Growth Partners, ו Evolution Equity Partners.

סבב הגיוס הנוכחי, יאפשר למורפיסק להאיץ את פעילותה העסקית ולספק את מוצרי סייבר החדשניים שפיתחה ביעדים נוספים בעולם, תוך התמקדות בצפון אמריקה, אירופה ואסיה. החברה אף מתכוננת להגדיל את צוות העובדים ובמיוחד בתחומי ההנדסה, מכירות ותמיכת לקוחות.

הפתרון המהפכני של מורפיסק בתחום אבטחת נקודות הקצה בשיטת המטרות הנעות– Moving Target Defense – משנה את כללי המשחק ומאפשר למורפיסק להיות החברה היחידה המסוגלת לספק הגנה על מערכות הפעלה, באמצעות גישה חדשנית המקדימה את צעדי התוקף ומונעת התקפות סייבר עוד בטרם הן מתחילות את תהליך התקיפה.

הטכנולוגיה של מורפיסק, המוגנת בפטנטים שמקורם באוניברסיטת בן גוריון, משנה לחלוטין את תפישת הגנת הסייבר הקיימת, בה למתקיף יש תמיד יתרון יחסי. ההגנה בשיטת המטרות הנעות מונעת ועוצרת איומים שאחרים מתקשים למנוע, כולל APTs, יום אפס, כופר, התקפות ללא קבצים ושלל התקפות אינטרנטיות.

מורפיסק מספקת שכבת הגנה קריטית, להגנה על הזיכרוןהפתרון מתפרס בקלות בתשתיות האבטחה הקיימות של הלקוחות. הטכנולוגיה של מורפיסק מתאימה ללקוחות בכל גודל ובכל מקום ומעניקה ללקוחותיה יתרונות תפעוליים ועסקיים משמעותיים.

החברה מספקת מוצר "שגר ושכח" שלא משפיע כלל על תחנות המחשוב, מאפשר המשכיות לאורך זמן, מניעת צורך בעדכונים, שמירה על רמת ביצועים, תמיכה בנקודות קצה ובשרתים בסביבות פיזיות, ורטואליות (VDI) והיברדיות. שיטת הגנה זו לא דורשת ניטור וזיהוי, ואיננה משתמשת במודלים סטטיסטיים ואלגוריתמים כלשהם, ומשכך, איננה דורשת בסיס ידע. כל עצירת התקפה הינה דטרמיניסטית וללא התרעות שווא.

"מורפיסק בונה בהצלחה קהל לקוחות ההולך ומתרחב במהירות ,הודות לגישה המניעתית הייחודית בה היא נוקטת. אנו שמחים מאוד לתמוך בצוות של מורפיסק ולסייע בהאצת פעילותה הגלובלית והרחבתה של החברה, הצפויה לשנות מן היסוד את תחום אבטחת הסייבר", אמר יאן קנדלמן,((Yann Kandelman המוביל את ההשקעות באורנג' דיגיטל וונצרס ((Orange Digital Ventures.

"בחרנו להשקיע בטכנולוגיית אבטחת סייבר, הצפויה לשבש באופן דרמטי את יכולת פעולתם של התוקפים ולאפשר לארגונים למגר בהצלחה איומים מתקדמים", אמר יואב צרויה, שותף כללי בקרן JVP ויו"ר הדירקטוריון של מורפיסק. "בשעה שהיקף איומי הסייבר וחומרת ההתקפות הולכים וגדלים, טכנולוגיות אחרות המיושמות כיום לא רק שלא מספקות מענה יעיל וכולל לאתגרי האבטחה, ובמיוחד להתמודדות עם בעיות המשכיות עסקית הנובעות ממתקפות מסוג יום אפס, הן אף מעלות משמעותית את העלויות. אנו מאמינים שחברת מורפיסק ניצבת בעמדת מפתח שתאפשר לטכנולוגיה שלה להפוך לשכבת ההגנה החיונית ביותר במערך אבטחת הסייבר המתפתח במהירות בימינו".

מורפיסק נהנית מצמיחה מתמשכת משמעותית: בשנת 2017, משהוטמעה הטכנולוגיה שלה במאות אלפי נקודות קצה ברחבי העולם, הניבה החברה צמיחה של מעל 1000%. כמו כן, בשנת 2017 הציגה אותה חברת SE Labs כבעלת דירוג יעילות של 100% בהגנה מפני כל מתקפה (נוזקות חמקניות ואקספלויטים) שנבדקה במעבדותיה. ב-2015 ערכה מורפיסק את סבב הגיוס הראשון שלה, ובשנת 2016 הוכרה כ"Gartner Cool Vendor". הסבב הנוכחי מביא את כלל גיוסי החברה עד היום, למעל 20 מליון דולר.

"הקמנו את מורפיסק כדי להפוך לחלק חיוני בפעילות האבטחה וה-IT של כל חברה, וכדי להדוף התקפות כנגד אבטחת נקודות קצה שטכנולוגיות אחרות לא הצליחו לפתור", אמר רונן יהושע, מנכ"ל ונשיא מורפיסק. "הצמיחה שלנו הייתה אקספוננציאלית וסבב הגיוס הנוכחי יסייע למורפיסק להמשיך במסלולה. אנו ממשיכים להרחיב את קהל הלקוחות, את מערך השותפים ואת מספר העובדים שלנו כדי לקדם טכנולוגיה מהפכנית באמצעות מוצר אחד פשוט ורב-עוצמה המגן מפני איומים מתקדמים באופן שאין שני לו".

 

דילוג לתוכן