מורן קרקינובסקי-כהן מונתה למנהלת התפעול של גלובל דטה סנטר

קרקינובסקי מביאה עמה לגלובל דטה סנטר 13 שנים של ניסיון מגוון בתכנון וניהול תהליכי תפעול, שירות, פרויקטים, בקרה וכספים, הכולל עבודה בחברות עולמיות מובילות וניהול צוותים
חברת גלובל דטה סנטר, המפעילה מתקן דטה סנטר תת קרקעי ממוגן ברמת tier 3 בלב אזור ההיי טק של הרצליה פיתוח, מינתה את מורן קרקינובסקי-כהן למנהלת התפעול (Chief Operating Officer – COO) של החברה. קרקינובסקי-כהן מביאה עמה לגלובל דטה סנטר 13 שנים של ניסיון מגוון בניהול תהליכי תפעול, שירות, פרויקטים, בקרה וכספים, הכולל עבודה בחברות עולמיות מובילות וניהול צוותים.
קרקינובסקי-כהן שימשה בין היתר כמנהלת מחלקת קשרי הלקוחות ומנהלת מחלקת הגביה בחברת סקייויז'ן (SkyVision). תפקידים אחרים של קרקינובסקי-כהן כללו ניהול צוות מנהלי לקוחות אקזקיוטיב ב-FedEx וניהול מוקד השירות הגלובלי של חברת Comverse.
מורן קרקינובסקי-כהן מחליפה את סמנכ"ל התפעול היוצא של גלובל דטה סנטר, שבתאי חנן, שהיה שותף מפתח בשלב ההקמה וההתבססות של גלובל דטה סנטר בשוק הישראלי. בתפקידה החדש תוביל קרקינובסקי-כהן את התכנון, המדידה והביצוע של כלל היבטי התפעול, הלוגיסטיקה והשירות הנדרשים להפעלה ולהצמחה מיטביים של מתקן הדטה סנטר של החברה, תוך העלאת הכמות והמשקל הסגולי של הלקוחות ושביעות רצונם.
משה לסמן, מייסד ומנכ"ל גלובל דטה סנטר, מסר: "גלובל דטה סנטר צברה תנופה מרשימה מאז הקמתה לפני כארבע שנים וכיום אנו חברה תפעולית גדולה. כדי לתמוך בהמשך הצמיחה המואצת בבסיס הלקוחות ובמתקן הדטה סנטר שלנו, ביצענו תהליך מוסדר שבמסגרתו גייסנו את מורן קרקינובסקי-כהן לתפקיד מנהלת התפעול. אני משוכנע שכישוריה המעמיקים והמגוונים של מורן מניחים יסודות איתנים לחיזוק המצוינות התפעולית של גלובל דטה סנטר". לסמן הוסיף: "בחירתו של שבתאי חנן לצאת לדרך מקצועית חדשה היא הזדמנות מצוינת להודות לו על תרומתו רבת המשקל כחלק מצוות ההקמה של גלובל דטה סנטר וכגורם מפתח בהתבססות החברה כשחקנית הולכת ומתעצמת בשוק הישראלי לאירוח תשתיות מחשוב".
לסמן, שכיהן בעברו כמנהל חטיבת ה-Outsourcing ב-IBM ישראל וכמנהל HP Global Services בישראל, הקים את גלובל דטה סנטר ב-2013 בשיתוף ובגיבוי פיננסי של קבוצת ויולה וחברת ההשקעות גלנרוק של ליאון רקנאטי. צוות ההנהלה של החברה כולל מנהלים עתירי ניסיון רלוונטי מחברות מובילות נוספות במשק הישראלי כגון טבע וסלקום.

דילוג לתוכן