מוצר IoT (אינטרנט של הדברים)של מולטילוק על בסיס טכנולוגיה של ענקית השבבים NXP:

בשנה האחרונה מכרה מולטילוק עשרות אלפי מערכות נעילה חכמה מסוג ENTR™. המוצר הוצג בכנס NXP Technology Day, שערכה לראשונה בישראל ענקית השבבים ההולנדית NXP

טרנד הבית החכם תופס תאוצה. בשנה האחרונה, מאז ההשקה, מכרה חברת מולטילוק עשרות אלפי מערכות נעילה חכמות "ENTR" לכניסה לבית, המבוסס על רכיבים של חברת NXP. הפתרון מתאים כמעט לכל דלת, ללא כל צורך להחליפה, וללא צורך בחווט או בחיבור לחשמל. המערכת החדשנית מאפשרת לדיירי הבית לשלוט במערכת הנעילה של הבית שלהם, לפתוח או לנעול אותה בדרכים שונות : ישירות מהטלפון החכם, באמצעות שלט-רחוק, קורא טביעת אצבע או קודן מספרים.
בבסיס הטכנולוגיה של המוצר, רכיבים של חברת NXP, ענקית השבבים ההולנדית הפועלת גם בישראל. המיקרו-בקר הוא המחשב שעומד בלב המערכת, אחראי על החישובים, איסוף המידע מהחיישנים ושליחת המידע המעובד למשתמש באפליקציה ייעודית. המערכת הוצגה בכנס NXP Technology Day בפני קהל של מפתחים ומנהלים בהייטק הישראלי.
חברת מולטילוק מקבוצת ASSA ABLOY , המובילה בעולם בייצור ואספקת פתרונות נעילה, מדווחת על גידול משמעותי בקצב מכירת ה- ENTR כאשר רק בשנה האחרונה מאז השקת המוצר נמכרו ברחבי העולם עשרות אלפי יחידות .
לדברי שמוליק שטרנשוס, מנכ"ל מולטילוק: "שוק ה-IoT תופס תאוצה וההערכות בתחום הן כי בשנים הקרובות שוק הבתים החכמים בעולם יגיע לכ- 100 מיליארד דולר בשנה. מערכות נעילה חכמות הופכות יותר ויותר למוצר צריכה נפוץ. הציבור מבין שמערכות תומכות IoT, ובכללן גם ה- ENTR, הן בגדר נורמה חדשה המביאה את חזית הטכנולוגיה אל היומיום של כל בית."
שמואל ברקן, מנכ"ל משותף ב-NXP ישראל: NXP נחשבת כיום לצומת מרכזי בעידן האינטרנט של הדברים, ומשתפת פעולה עם סטארטאפים ועם חברות תעשיה מתקדמת רבות בעולם בפיתוח מוצרי IoT, שיהוו על פי דוח של מקינזי בעוד כעשור (בשנת 2025) כ-11% מהתל"ג העולמי. אנו גאים להיות שותפים בפיתוח מערכת הנעילה החכמה של מולטילוק, שהינה יישום קלאסי ומתבקש של אינטרנט על הדברים בתחום הבית החכם. NXP בחרה ב"ENTR™" כאחד הפיתוחים שיוצגו במשאית ה-IoT שהושקה באירופה, ומשמשת כמעבדה ותצוגה ניידת ליישומי אינטרנט של הדברים.
אפליקציית המובייל ENTR שפיתחה מולטילוק, מאפשרת, בין היתר, שליטה ובקרה על הכניסה לבית בכל רגע נתון, מהסמארטפון האישי של כל משתמש מורשה. האפליקציה עושה שימוש בטכנולוגיית Bluetooth® מוצפנת ומאובטחת, כך שאין תלות ברשת התקשורת או ברשת האינטרנט הביתית. עוד מאפשרת האפליקציה של מערכת הנעילה קבלת התראות על דלת פתוחה/נעולה, על מצב הסוללה, וכן מאפשרת, למשתמש המורשה, שיכפול של "מפתחות וירטואליים" לפתיחת הדלת. תכונות נוספות של המערכת הן נעילה אוטומטית של הדלת בעת סגירתה, וכן אופציה לשומרי שבת לפתוח את הדלת באמצעות מפתח מכאני.

בתמונה מימין לשמאל

שמואל ברקן – מנכ"ל משותף NXP ישראל
סטפן דוש – מנהל בכיר מכירות והפצה NXP אזור EMEA (אירופה, מזה"ת, אפריקה)
יאיר דינרמן – סמנכ"ל מו"פ מולטילוק
נאוה אפרתי – מנהלת שיווק מולטילוק

 

מימין:

 

 

דילוג לתוכן