מוצרי האבטחה של ESET מקבלים את הסמכת האבטחה של אינטל

האנטי וירוס ESET NOD32 וחבילת האבטחה ESET Smart Security עברו את 'תוכנית הסמכת התוכנות של אינטל' והן נכללות ב- Intel Business Exchange.חברת ESET מפתחת האנטי וירוס NOD32 וחבילת האבטחה ESET Smart Security, הודיעה היום שהיא קיבלה את הסמכת אינטל למוצרי אבטחה במסגרת התוכנית להסמכת תוכנות של אינטל. בנוסף, תוכנות האבטחה של ESET נכללות בIntel Business Exchange – שוק תוכנות מקוון לעסקים קטנים ובינוניים.
 
על מנת להסמיך את התוכנות, חברת אינטל בחנה את האנטי וירוס וחבילת האבטחה של ESET לעבודה אופטימאלית עם מעבדי אינטל החדישים ביותר. בחינות מחמירות אלה מפחיתות את עלות הפיתוח והתמיכה של המוצר ומספקים ללקוח הסופי פתרון אבטחה אשר מותאם היטב לחומרה של אינטל.
 
"הסמכת אינטל למוצרי ESET היא ציון דרך חשוב באבולוציה שעוברת ESET בשנים האחרונות" אומר רונן מואס, מנכ"ל קומסקיור, הנציגה הבלעדית של ESET בישראל. "מחברה כמעט אנונימית הפכה ESET לשחקנית לגיטימית בתחום האבטחה לארגונים בכל גודל והסמכת אינטל היא רק הוכחה נוספת לכך". 
 
תוכנית הסמכת הפתרונות של אינטל בוחנת תוכנות בתחומים שונים ובודקת את תאימותם עם מוצרי אינטל החדשים ביותר. מוצרים אשר עוברים את ההסמכה מקבלים את לוגו ההסמכה של אינטל שמציין שהמוצר עבר את ההסמכה של אינטל והוא מותאם לחלוטין למוצריה.
 

דילוג לתוכן