מוסיקת LG בשיטת Wi-Fi מביאה מוסיקה אלחוטית לרמה חדשה של נוחות

המערך החדש כולל מוזיקה ניידת ראשונה עם הרמקול של החברה לחוויית מוסיקה בכל מקום

LGהודיעה היום על כוונתה להציג את המערך החדש שלה מסדרת 2015 Wi-Fi סדרת זרימת מוסיקה לאוהבי מוסיקה וסרטים ברחבי העולם,
שתציג ותדגים בפעם הראשונה בכנס ה- CES® הבינלאומי 2015 בחודש הבא בלאס וגאס, ארה"ב את מערך השמע LG שכולל Wi-Fi נייד , רמקול המופעל באמצעות סוללות, שלושה רמקולי Wi-Fi נוספים, רמקולים אלה נועדו להיות תואמים למכשירי אנדרואיד ו- iOS ולאפשר לצרכנים לבנות מערכת שמע ביתי מותאמת אישית שניתן לשליטה באמצעות היישום הנייד.

כל מכשירLG שהמוזיקה מושמעת ב-  Wi-Fi יכול לשמש באופן עצמאי או להיות מחובר למכשיר אחר באופן אלחוטי, באמצעות רשת מתקדמת  Wireless וDual BandWi-Fi טכנולוגיה (2.4 / 5GHz) כדי לספק חוויית שמע חלקה. שלא כמו רמקולי Bluetooth אחרים, החיבור לרמקולי סדרת Wi-Fi תזרים מוסיקה מטלפון חכם ותמשיך ללא הפרעה בעת קבלת שיחה. אם ספריות הבית לא מספיקיות, משתמשים יכולים להזרים מוסיקה מנותני שירות כגון SpotifyConnect, Rhapsody®, TuneIn, ועוד. *

שיטת המוסיקה ב- Wi-Fi החדשה של LG   כוללת שלושה רמקולים שונים בגדלים שונים ופלט כוח, כמו גם LGNP8350, הרמקול האלחוטי הראשון של החברה עם סוללה מובנית לניידות קלה מחדר אחד למשנהו בבית.

השיטה האמורה גורמת ליצירת מרכז בידור ביתי אלחוטי מותאמת אישית לקלה יותר מתמיד.במצב של קולנוע משתמשים יכולים להתחבר באופן אלחוטי לרמקולי המוזיקה Wi-Fi כערוצי שמאל וימין אחוריים כדי להקיף את הצופה, כל רמקול ניתן להגדרה בנפרד כדי להתאים את הסביבה הרצויה על בסיס מיקומו של הרמקול. בנוסף, LG's BP550 Streaming 3D Blu-ray Player or LAB550W יכול לנגן מכל CD או כונן USB מחובר.

"הגמישות והאיכות של סדרת Wi-FiLG מספקת חוויית האזנה שהולכת מעבר למה שמערכות שמע הקונבנציונלי היו מסוגלת להציע עד עכשיו," אמר Byung-hoon Min, סגן נשיא בכיר וראש חטיבת CAV ב-LGHome Entertainment החברה. "עם יכולת Wi-Fi ופלט שמע באיכות גבוהה, המוזיקה שלנו סדרת Wi-FiFlow הוא ההתגלמות של מה מערכת שמע חכמה צריכה להיות מסוגלת במאה ה -21."

מבקרים בדוכן של LG ב- CES 2015 (מרכז ועידות לאס וגאס, אולם המרכזי # 8204) מינואר 06-09 יכולים לחוות מוצרים חדשים והמלהיבים של LG זרימת מוסיקה ממקור ראשון.ההרכב כולל PortableWi-Fi רמקול המופעל באמצעות הסוללות הראשונה של החברה; המודל H4 (NP8350) רמקולים Wi-Fi נוספים ניידים; המודלים H7 (NP8740), H5 (NP8540) ו- H3 (NP8340);ומשודרג ברים סאונד; (LAS950M דגמים, LAS851M וLAS751M).

* חיבור אינטרנט אלחוטי ומנויים מסוימים הנדרשים ונמכרים בנפרד. הסכם לתנאים טלוויזיה חכמים ותנאים הנדרשים כדי להשתמש בתכונות חכמות מסוימות. תוכן ושירותים משתנים בהתאם למוצר ונתונים לשינוי ללא הודעה מוקדמת.

דילוג לתוכן