מוכנים לעסקים בכל גודל – לנובו מכריזה על עדכון לדגמי ThinkPad 390 ו- L390 Yoga המותאמים לצרכי ה-IT ולכוח עבודה זריז

לנובו הכריזה על עדכון למחשבים הניידים שלה ThinkPad 390 ו-L390 Yoga. צמד המחשבים תוכנן כך שיספק את צרכי משתמשי הקצה ומחלקות ה-IT בעזרת האמינות האגדית של המותג, עמידה במבחני עמידות נרחבים ושילוב של אבטחת ThinkShield מורחבת, עם אפשרויות הכוללות קורא טביעות אצבע ומצלמת אינפרה-אדום.

מקומות עבודה רבים יוזמים כיום שינויים בסביבות המחשוב שלהם כתגובה לדרישות של משתמשי קצה דינמיים. מרחבי העבודה החדשים מתמקדים בשיתוף פעולה ובניידות רבה יותר ומקדמים שיתוף פעולה ופרודוקטיביות. מרחבים כאלה דורשים טכנולוגיה המאפשרת יותר גמישות ויצירתיות.

תכונות המפתח כוללות:

·         ניידי ה-ThinkPad הראשונים המושקים עם מעבדי ה-Core המעודכנים ביותר מהדור השמיני של אינטל

·         תצוגות FHD בגודל 13.3 אינץ' עם אפשרות למגע ועם עט אקטיבי משולב ב-L390 Yoga

·         אבטחת ThinkShield עם תכונות כמו dTPM 2.0, קורא טביעות אצבע, ומצלמת אינפרה-אדום ב-L390 Yoga

·         מצלמה שמכוונת לסביבה ב-L390 Yoga המאפשרת לעובדי שטח או סטודנטים לצלם תמונות תוך כדי תנועה

·         פורטפוליו שלם של שירותים כולל תמיכת פרמיום, שירותי פריסה, עזרה בהמרה, והגנה על נכסים

הפורטפוליו של ThinkPad הציג תמיד מגוון בחירה רחב כדי להעניק ללקוחות את המכשיר המסוים המתאים להם. ThinkPad L390 ו-L390 Yoga החדשים אינם יוצאי דופן. סדרת ה-L מיועדת ללקוחות עסקיים רגישים לעלויות ועבור לקוחות מקצוענים והיא שומרת על מוניטין הקשיחות והעמידות של הפורטפוליו. מחשבים אלו, הממוקמים בהיררכיה מתחת למחשב הפרמיום ThinkPad X1 וסוסי העבודה הארגוניים בסדרות ה-T וה-X, תוכננו לספק למשתמשי קצה ביצועי מיינסטרים וערך. הם מגיעים עם עמידות בתקן הקשיחות הצבאי (Mil-Spec) ועם תכונות עסקיות ופתרונות המתייחסים לאתגרים עמם מתמודדים משתמשי הקצה ומחלקות ה-IT.

דילוג לתוכן