מוטורולה תספק מערכת תקשורת דיגיטאלית לארבע חברות תחבורה ציבורית בגרמניה

פרויקט התקשורת הגדול ביותר בתחבורה הציבורית הגרמנית בשבע השנים האחרונות יספק תקשורת TETRA ל-2,000 משתמשים
מוטורולה סולושנס, מובילה עולמית בפתרונות תקשורת למשימות קריטיות, נבחרה להטמיע מערכת תקשורת דיגיטלית מסוג TETRA בארבע חברות תחבורה ציבורית בצפון הריין וסטפליה, גרמניה. מדובר בפרויקט הגדול ביותר של התחבורה הציבורי הגרמנית בשבע השנים האחרונות. החוזה נחתם מול קונסורציום תחבורה ציבורית המייצג את החברות Rheinbahn AG Düsseldorf, Duisburger Verkehrsgesellschaft, Essener Verkehrs-AG ו- Mühlheimer Verkehrsgesellschaft mbH (שלוש החברות האחרונות בבעלות החברה VIA Verkehrsgesellschaft).

פתרון ה-TETRA של מוטורולה יספק פלטפורמת תקשורת מאובטחת עבור 2000 משתמשים ארגוניים באזור המטרופולין הגרמני ריין-רוהר, המשרתים כ-1.3 מיליון נוסעים מידי יום באוטובוסים וחשמליות. מוטורולה תקים את מערך התקשורת הדיגיטלית עם שותף מקומי המתמחה במערכות תשלום לתחבורה ציבורית. מערכת TETRA תשולב מערכת חדשה intermodal תחבורת בקרה (ITCS). מערכת ה-TETRA תשולב במערך שליטה ובקרה חדיש המיועד לחבורה ציבורית (ITCS).

מוטורולה תספק לארבע החברות 50 תחנות בסיס TETRA לשימוש חיצוני ושמונה תחנות בסיס לשימוש פנימי, וכן 1,500 מסופי TETRA לאוטובוסים ולחשמליות. פתרון ה-TETRA של מוטורולה יאפשר לצוותי העבודה של התחבורה הציבורית לתקשר בכל עת, גם במהלך אירועי אסון בהם רשת התקשורת הציבורית קורסת. האינטגרציה של מערכת TETRA עם מערך השליטה של התחבורה הציבורית ITCS תאפשר למרכזי הבקרה לנהל ביעילות את התנועה ברחבי האזור. בנוסף, מערך זה יוכל לספק לנוסעים שירות משופר באמצעות הזרמת מידע בזמן אמת אודות זמני אוטובוסים וחשמליים.

דילוג לתוכן