מוטורולה סולושנס – 3 מיליון ש"ח לפרוייקטים חברתיים ומלגות בישראל

מוטורולה סולושנס ישראל וקרן מוטורולה העולמית, הזרוע הפילנתרופית של החברה, הודיעו כי ישקיעו בשנה הקרובה כ-3 מיליון ₪ במלגות לסטודנטים ובפרויקטים חברתיים בישראלקרן מוטורולה סולושנס משקיעה מדי שנה ברחבי העולם מיליוני דולרים בתוכניות חינוך טכנולוגי ובפרויקטים חברתיים. מרכיב מרכזי בפעילות הקרן היא תוכנית המלגות שהושקה לפני למעלה מ-10 שנים גם בישראל ומסייעת למאות סטודנטים וסטודנטיות מדי שנה בהשגת השכלה אקדמית.
 
פעילותה החברתית רבת השנים של מוטורולה סולושנס בארץ מתמקדת בתוכניות העצמה וחיזוק הקהילה בישראל. כ-80% מהתקציב השנתי של קרן מוטורולה סולושנס יוקדש לתוכניות חינוך בתחום הטכנולוגי בבתי ספר ובכ-250 מלגות בשנה לסטודנטים, עם דגש על העצמת נשים במקצועות הטכנולוגיים.
 
"אנו רואים זאת כחובתנו לפעול ולקדם מטרות חברתיות בישראל בתחומים המשיקים לנו" שמעון דיק, נשיא ומנכ"ל מוטורולה סולושנס ישראל. "קידום ההכשרה והמצוינות הטכנולוגית של הדור הבא הינו חלק בלתי נפרד מפעילותנו בישראל. אחת המטרות העומדות לנגד עינינו היא הגדלת אחוז הנשים בתעשיית ההיי-טק, ועל כן נקפיד לשריין עבורן  השנה לפחות מחצית מהמלגות שאנו נעניק".  
 

דילוג לתוכן