מוטורולה סולושנס תקים בנורבגיה רשת חירום לאומית בטכנולוגיית TETRA

החברה חתמה על הסכם לפיו תועבר אליה האחריות לפרויקט מחברת נוקיה סימנס. מוטורולה סולושנס המובילה בפתרונות תקשורת למשימות קריטיות חתמה על הסכם עם נוקיה-סימנס לפיו תקבל את האחריות הכוללת על פיתוח ותפעול של רשת החירום הנורבגית. מוטורולה תמשיך בפיתוח והטמעה של תשתית TETRA למערך תקשורת החירום הלאומי בנורבגיה (Nødnett). מדובר במערך תקשורת רדיו דיגיטלית המופעל על ידי רשות תקשורת החירום הנורבגית (DNK). האחריות על רשת החירום תועבר למוטורולה עד סוף פברואר 2012.
על פי החוזה שנחתם, מוטורולה סולושנס תהפוך מספקית משנה לקבלן הביצוע והאינטגרטור הראשי של הפרויקט. כחלק ממהלך העברת האחריות, עובדי נוקיה סימנס השייכים לפרויקט Nødnett יוכלו לעבור למוטורולה סולושנס.
מוטורולה סולושנס ידועה בעולם כספקית מובילה של פתרונות תקשורת בטכנולוגית TETRA, ומחזיקה בפורטפוליו רחב של פתרונות תשתית, מכשירי קצה, אפליקציות ושירותים הנמצאים בשימוש ביותר מ-100 מדינות ברחבי העולם. לאחרונה מוטורולה הכריזה מכירת מכשיר ה-TETRA ה-1.5 מיליון. לחברת מוטורולה סולושנס ניסיון בינלאומי ומומחיות באינטגרציה ותפעול של מערכות תקשורת מורכבות למשימות קריטיות ולארגוני חירום.
מנואל טורס, סגן נשיא מוטורולה סולושנס EMEA: "אנו שמחים על ההזדמנות שקיבלנו לחיזוק הקשר עם DNK כשותף הבכיר שלה להקמה ותפעול של הרשת הלאומית. פתרונות תקשורת למשימות קריטיות הם מעסקי הליבה של מוטורולה. אנו מובילים את העולם עם טכנולוגית TETRA ומחזיקים במספר שיא באינטגרציה של מערכות. יחד עם DNK וגופים אחרים המעורבים בפרויקט אנו מאמינים שמוטורולה סולושנס תצלח בהקמת רשת תקשורת איכותית שארגוני החירום בנורבגיה יוכלו לסמוך עליה."

דילוג לתוכן