מוטורולה סולושנס נכנסת לשוק מאזני הסריקה

מאזני סריקה חדשים מדגם MP6000 משלימים את סל המוצרים של מוטורולה בהתמודדות עם צורכי קריאת הברקוד בעמדות קופה ומכירותמוטורולה סולושנס, ספקית מובילה של פתרונות תקשורת למשימות קריטיות ושירותים ללקוחות בארגונים ובגופי ממשל, מציגה מאזני סריקה כפולי עדשה, (בי-אופטי) מדגם MP6000, התומכים בריבוי כיווני תצוגה לסריקה ומסייעים ללקוחות לסיים במהירות את תהליך עריכת החשבון בקופות של חנויות קמעונאיות.

בזכות התכנון המודולארי ושיבוץ סורק הפונה אל צד הלקוח בעמדת הקופות, מאפשר המכשיר לקמעונאים הרגישים לעלויות לסרוק תגי ברקוד מסוגים 1D ו- 2D (קווים או QR code) ומתקשר גם עם הטלפונים החכמים של הקונים בחנות.

המערכת החדשה הוצגה לראשונה לציבור בתערוכת NRF 2013 שהתקיימה בשבוע שעבר.

מכשיר MP6000 מתוכנן לסופרמרקטים, חנויות ענק, קמעונאים, חנויות מותג, חנויות מוזלות ורשתות מוצרים לבית ועשה זאת בעצמך. הוא מסוגל לסרוק בקלות ברקוד רגיל כמו גם קופונים וברקוד המוצג על מסכי טלפונים סלולאריים.

המכשיר מאופיין במבנה גמיש, המאפשר להרחיבו יחד עם צורכי הקמעונאי, על מנת לכלול מודולים דוגמת מאזניים לשקילת מוצרים. הוא מציע יציאות הרחבה לתקשורת לסורקים ידניים ומערכות מעקב אלקטרוניות אחר פריטים (EAS), תוך תמיכה בדרישות עתידיות דוגמת קריאת תגי RFID.

קמעונאים יכולים לבחור בסורק משובץ מובנה בצד הלקוח, המאפשר תקשורת עם אפליקציות קיימות ועתידיות הפועלות על גבי מכשיר הסמארטפון המשמש את הלקוח. הקונים יוכלו לסרוק בר קוד רגיל כמו גם נתונים על גבי כרטיסי מועדון, קופונים, כרטיסי מתנה ותווי קניה, או לבצע רכישה קנייה של הרגע האחרון של מוצרים המוצגים בסביבת הקופה, בעוד הקופאי סורק מוצרים שנרכשו קודם לכן.

על מנת לסייע בזירוז תהליך החשבון ולהימנע מהצורך להציג את הברקוד מול הסורק "בזווית נכונה", יספק MP6000 כיסוי בשישה כיווני קריאה שונים, בעזרת טכנולוגיית עיבוד תמונה ברמה של 100% המבטיחה ביצועים מצוינים וקצב קריאה גבוה מזה של סורקי לייזר או סורקים בי-אופטיים היברידיים – גם כאשר הדפסת הברקוד גרועה, או שהמשטח עליו הודפס מקומט במיוחד.

סורק מוטורולה MP6000 התומך בריבוי משטחי קריאה אינו כולל חלקים נעים כל שהם – וחוסך בזכות זאת לפחות 30% מצריכת החשמל בהשוואה לסורקי לייזר בי-אופטיים הקיימים בשוק. כך, מסייע המכשיר לקמעונאים לצמצם את עלויות התיקונים בציוד, ולהקטין את טביעת הרגל הפחמנית של פעילותם.

תוכנה משלימה לניהול מקיף מרחוק, המוצעת בחינם על ידי מוטורולה, מאפשרת להגדיר את תצורת ה- MP6000 והרכיבים ההיקפיים המחוברים אליו בכל מקום בעולם, ומסייעת בהעצמת ארגוני טכנולוגיות המידע ובחיסכון בעלויות.

תוכניות "שירות מההתחלה" של מוטורולה סולשנס יכולות לספק כיסוי מקיף ל- MP6000. קמעונאים יכולים להתמקד בעסקיהם ולצמצם את זמני ההשבתה של הציוד בעזרת תיקון מהיר והחלפה במוקדי שירות או שירותי תיקון באתר הלקוח, המוצעים על ידי מוטורולה ושותפיה העסקיים.

דילוג לתוכן