מוטורולה סולושנס מציגה מצלמה לבישה חכמה בתקן TETRA לגופי שיטור וביטחון ציבור

● פתרון חדשני משלב מצלמת וידיאו לבישה, רמקול ומיקרופון אלחוטיים עם אחסון נתונים, ויכולת ניהול מבוססי ענן ליצירת מערכת שלמה לניהול ראיות דיגיטליות
● תוכנת אחסון וניהול מבוססי ענן מאפשרת אחסון מאובטח של תוכן, ניהולו ושיתופו בעלויות נמוכות יותר מפתרונות אחרים בשוק
● השילוב בין מצלמת וידיאו, מיקרופון ורמקול אלחוטיים ותוכנת ניהול, מפשט עבור ארגונים המופקדים על בטחון הציבור את מלאכת הניהול הדיגיטלי של ראיות
מוטורולה סולושנס תציג בתערוכת Critical Communications World 2016 פיתוח חדשני המשלב מצלמת וידיאו לבישה, רמקול ומיקרופון אלחוטיים, וכן תוכנה מבוססת ענן לניהול ראיות דיגיטליות. התוכנה מסוגלת לשתף פעולה עם מכשירי קשר דיגיטליים בתקן TETRA. הממשק החכם של (Si) Si500 המכיל וידיאו, רמקול ומיקרופון (VSM), מאפשר לאנשי ביטחון לשאת פחות מיכשור על גופם, והתוכנה הדיגיטלית לניהול ראיות מאפשרת יעילות חסרת תקדים החוסכת כסף ומשאבים.
הגופים האמונים על בטחון הציבור מתמודדים כיום עם ביקוש מוגבר לאחסון, ניהול ושיתוף של ראיות המצולמות בוידיאו. השימוש במצלמות לבישות התפשט במהירות בקרב גופי ביטחון הציבור, והאזרחים שעליהם הם מגנים. אולם את כמויות הנתונים העצומות שמתעדות המצלמות, יש צורך לאחסן ולנהל – דבר הכרוך לעיתים קרובות בעלויות משמעותיות. הפתרון החדש של מוטורולה סולושנס מתמודד עם אתגרים אלה, ומציע פתרון מקיף, הניתן לשימוש עם ציוד קשר קיים בתקן TETRA. בכך, גופי בטחון הציבור נהנים מחוויית שימוש חלקה, החל מתיעוד הוידיאו עד לאחסון ולניהול התוכן. כתוצאה מכך העבודה פשוטה יותר והעלויות מופחתות.
"טכנולוגיית הקשר הדיגיטלית בתקן TETRA הפכה לסטנדרט באירופה, במזרח התיכון ובאפריקה," אמר סטיבן יאנג, סגן נשיא להתקני TETRA במוטורולה סולושנס. "זוהי הסיבה לכך שפיתחנו פתרון וידיאו הניתן ללבישה ומשתף פעולה עם מכשירי TETRA. ה-Si500 מחולל מהפך בניהול התיעוד הדיגיטלי של מערכות הביטחון, מאחר והוא משלב את המיקרופונים הטובים ביותר שלנו במצלמה לבישה, ועם מערכת ניהול תוכן חסרת תקדים מבחינת קלות השימוש".
המארז הקומפקטי והקל כולל מאפיינים חדשניים, הממלאים אחר צורכיהם של הכוחות הנדרשים לספק מענה ראשוני בשטח:
● ה-Si500 VSM מצויד בעדשת מצלמה עם טווח תנועה של 210 מעלות, המעניקה שדה ראייה אופטימלי וגמישות באופן הלבישה של המצלמה. המשתמש יכול ללבוש את ה-VSM כשהצג מופנה אליו או החוצה.
● ה- Si500 VSM מציע מנוע אודיו חדש ו'לומד', המתאים אוטומטית את הגדרות האודיו לצורת הלבישה של המשתמש ולסביבה. חמישה מיקרופונים משולבים ורמקול עוצמתי עם דירוג 0.5 וואט, הופכים אותו להתקן עם איכות האודיו הגבוהה ביותר מבין כל מכשירי הקשר תואמי TETRA.
● קישוריות Wi-Fi משולבת, המשפרת באופן דרמטי את מהירות ההעלאה של נתוני מולטימדיה, וגם מאפשרת קבלת עדכוני מאפיינים over-the-air מהירים וחלקים על גבי Wi-Fi באמצעות Radio Management.
● ה-Si500 VSM מגיע עם צג המציג את המידע החיוני בלבד בשלושה פנלים. המשתמש יכול גם לשלוט בערוצי הרדיו ובקבוצות שיחה, לצפות בווידיאו ותמונות שצולמו, לתייג סרטי ווידיאו ולהאזין להקלטות אודיו.
מהפיכה בניהול ראיות דיגיטליות
הפתרון לניהול ראיות דיגיטליות כולל את יישום התוכנה CommandCentral Vaults לאחסון, ניהול ושיתוף מאובטחים של ראיות דיגיטליות. תוכנת ניהול הראיות הדיגיטליות מבצעת מספר פעולות:
● מספקת אבטחה מקצה לקצה, בכדי להפחית את האתגרים לאורך שרשרת המשמורת של הסוכנויות השונות.
● פועלת בשילוב עם ה-Si500 VSM אך גם כיחידה עצמאית, ומקבלת ראיות שנאספו בכל התקן שהוא.
● מציעה יכולות יעילות של חיפוש, בדיקה, רישום הערות וביצוע פעולות אחרות של ניהול ראיות. בכך היא מצמצמת את משך ועלות הפעולות האדמיניסטרטיביות.
● מספקת מאפייני עריכה מהטובים בתעשייה, המסייעים לגופים האמונים על בטחון הציבור להסיר ללא עקבות זהות של אנשים המצולמים בראיות. במקום להשקיע את הזמן הנדרש לבדיקה ועריכה מדוקדקים של כל פריים וידיאו, הטכנאים יוכלו לסמן אוטומטית אובייקטים כגון פנים, כתובות או לוחיות רישוי, להשאיר לטכנולוגיה החדשה את מלאכת הטשטוש האוטומטית של אובייקטים אלה בווידיאו כולו, ובכך לחסוך שעות עבודה רבות.
● מאפשרת מעורבות ושקיפות מוגברים עם קהילות; מאפשרת לסוכנויות לשפר את שיתוף הראיות, ולהגיב ביתר קלות לבקשות לבחינת ראיות.

דילוג לתוכן