מוטורולה סולושנס חושפת מכשיר LTE ראשון מסוגו בעולם לגופי שיטור

חברת מוטורולה סולושנס חושפת את LEX 700: מכשיר כף יד ראשון מסוגו בעולם המיועד לשוטרים ולאנשי ביטחון ושירותי חירום, הפועל ברשתות LTE ומציע תקשורת אלחוטית בפס רחב על מנת להזרים כמויות גדולות של נתונים הנדרשים לעבודת השיטור בשטח.גופי אכיפת חוק נדרשים להתמודד כיום עם תחכום הולך וגובר של פושעים העושים שימוש בטכנולוגיה מתקדמת על מנת לתכנן ולסנכרן את הפעילות העבריינית. רשת ה- LTE בפס רחב, העומדת לשירות גופי אכיפת חוק, מאפשרת להתמודד עם מגבלות התקציב מצד אחד ועם איומי הפשיעה מצד שני – באמצעות עבודה במתכונת פעילות רצופה ("always-on"), ותעבורת נתונים ומידע ברקע, גם ללא צורך בהתקשרות יזומה. הרשת מקשרת בין מוקד שליטה המתנהל בסביבת מולטימדיה מלאה ובין קטגוריה חדשה של מכשירי קצה מתקדמים המיועדים לאנשי השטח של גופי הביטחון הציבורי. המכשיר הראשון בדור החדש הזה, LEX 700 של מוטורולה, מאפשר כבר לשוטרים הראשונים המגיעים למקום האירוע ליהנות מתמונה כוללת, מנתונים רלוונטיים ומכלים המייעלים ומשפרים את כושר התגובה שלהם.

מכשיר LEX 700, הנחשף השבוע בתערוכת IWCE בלאס וגאס, מהווה שותף וירטואלי של השוטר בשטח: הוא מסייע בניטור הסביבה, איסוף נתונים, התראה ומודעות למתרחש בסביבה. מארז קומפקטי מוקשח וממשק נוח במיוחד, מאפשר לצוות טכנולוגיות המידע של גוף השיטור המפעיל את הציוד הזה לפרוס ולהפעיל את מכשירי הקצה החדשים בתהליך יעיל במיוחד. שירותי אבטחה ויכולות שרידות ויתירות מבטיחים המשכיות עסקית, הגנה על מידע רגיש, ומזעור סיכונים.

מכשיר כף היד LEX 700 למשימות תקשורת קריטית מספק לאנשי השטח גישה חסרת תקדים ליישומי מולטימדיה המשפרים את שיתוף הפעולה ויעילות העבודה. יישומי מדיה עשירים המתוכננים לעולם שירותי הביטחון, ומוצעים על ידי מוטורולה ומפתחים אחרים, מאפשרים לגופי ביטחון ושמירת הסדר ליהנות ממאגר מידע שיתופי של נתוני אירועים הנאספים ממצלמות וידיאו קבועות או ניידות ומוזרמים דרך מוקד השליטה המרכזי אל השוטרים הנזקקים להם בשטח. מערכת מעקב המנוהלת על גבי מוקד שליטה נייד מבוסס מחשב (CAD) מספקת תמונת מצב ומיקום של הכוחות בשטח – על מנת לנהל את פעילותם. משימות יום-יומיות דוגמת רישום דו"חות תנועה, בדיקת תעודות ומעצר חשודים מטופלות בתוך דקות ספורות ברמת השטח, ומשודרות ישירות למטה ללא צורך בעבודת ניירת נוספת.

המכשיר החדש של מוטורולה מתוכנן על מנת לספק נתונים, תמונות, וידיאו ותקשורת קול בתהליך מהיר, אמין ומאובטח, על גבי מגוון רשתות תקשורת בתקנים שונים. כך, יכול המכשיר לעבוד ברשתות LTE ייעודיות לגופי אכיפת חוק, ברשת 4G LTE של חברת וריזון, ברשתות בתקני 3G EV-DO, ו- 1x RTT, כמו גם ברשתות Wi-Fi (802.11 a/b/g/n).

בתחום תקשורת הקול, מאפשר המכשיר לבצע שיחות רגילות, או להצטרף לשיחות רדיו בתקן P25. מקש "לחץ ודבר" ומיקרופון כפול בעל מנגנון ביטול רעשים מבטיחים את איכות התקשורת הזאת.

המכשיר כולו – כמו גם הצג הבהיר במיוחד המשולב בו – מוגן מפני נפילות, לחות וטמפרטורה קיצונית. את החבילה משלימות סוללות לשימוש ארוך הניתנות להחלפה חמה ללא הפסקת התקשורת, וטכנולוגיית Bluetooth לקישור לציוד היקפי. המכשיר החדש מאפשר תקשורת מאובטחת למכשירי רדיו של מוטורולה בתקן P25 דרך P25-LTE Gateway.

יחד עם המכשיר החדש, מציעה מוטורולה סולושנס סל שירותים מקיף הכולל ניהול פתרונות ליבה לרשת LTE על גבי ענן תקשורת ומחשוב של מוטורולה, שילוב ואחסון יישומים, כמו גם מרכזי פעילות וצוותי תגובה ותפעול הערוכים לסייע להבטחת רציפות התקשורת.

דילוג לתוכן