מוטורולה סולושנס ואינדיגו סטרטג'יק משקיעות ב- Agent Vi

מוטורולה סולושנס, באמצעות זרוע ההשקעות שלה, מוטורולה סולושנס ונצ'ר קפיטל (MSVC), יחד עם חברת ההשקעות אינדיגו סטרטג'יק פרטנרס הפועלת בישראל הובילו במשותף השקעה בחברת אייג'נט וידאו אינטליג'נס (Agent Vi), מוטורולה סולושנס, באמצעות זרוע ההשקעות שלה, מוטורולה סולושנס ונצ'ר קפיטל (MSVC), יחד עם חברת ההשקעות אינדיגו סטרטג'יק פרטנרס הפועלת בישראל הובילו במשותף השקעה בחברת אייג'נט וידאו אינטליג'נס (Agent Vi), המפתחת מוצרים לניתוח וידאו. הסכום שגויס ישמש את החברה להרחבת פעילותה העסקית בעולם, לרבות פתיחת משרדים בצפון אמריקה, וכן לטובת פיתוח הדור הבא של מוצריה.

פתרונות ניתוח הוידיאו של Agent Vi משולבים במערכות אבטחה מבוססות וידאו ומאפשרים ניטור וניתוח אוטומטי של הוידיאו המצולם, לצורך קבלת התרעות בזמן אמת ולצורך איתור אירועים בוידאו מוקלט ללא התערבות המשתמש. פתרונות החברה מייעלים תהליכים וחוסכים בעלויות כוח אדם הכרוכים בניטור רשתות אבטחה, תוך העלאת רמת האבטחה המוצעת על ידי מערכות אלו. בנוסף, הפתרונות של Agent Vi מאפשרים הפקת תובנות עסקיות על תפעול בתי עסק ומרכזי מסחר, באמצעות ניתוח דפוסי התנועה של הלקוחות כפי שמשתקפים בצילומי הוידיאו. יכולת זו בעלת חשיבות למגזר הקמעונאי ולשווקים אחרים המתאפיינים בתנועה רבה של לקוחות.

השקעה זו היא הראשונה של מוטורולה סולושנס מחוץ לארצות הברית מאז פיצולה של מוטורולה לשתי חברות עצמאיות, מוטורולה מוביליטי ומוטורולה סולושנס, בתחילת 2011. למעשה, מדובר ביריית הפתיחה לחידוש השקעותיה של מוטורולה סולושנס בשוק הישראלי.

איציק קטן מנכ"ל Agent Vi:
"ההשקעה המשותפת של מוטורולה סולושנס, קרן אינדיגו ובעלי המניות שלנו הינה הצבעת אמון ברורה באסטרטגיה ובחזון של Agent Vi, שממשיכים להוביל את החברה לעבר הישגים מסחריים וטכנולוגיים מרשימים. על אף האקלים הכלכלי המאתגר, אנו רואים גידול בביקוש לפתרונות לניתוח וידאו, ובכוונתנו להרחיב את פעילותנו הגלובלית באמצעות ההשקעה הנוכחית בכדי לספק מענה לביקוש".

בועז אור-שרגא, מנהל קרן ההשקעות של מוטורולה סולושנס בישראל (MSVC):
"מאז ומתמיד הבענו עניין במגזר ההייטק הישראלי, שהניב בשנים האחרונות תוצאות אסטרטגיות ופיננסיות חזקות עבור קרן ההון סיכון של מוטורולה. אנו שמחים על ההשקעה ב- Agent Vi שכן אנו רואים גידול משמעותי בתחום מעקב הוידיאו מידי שנה. אנו רואים במוצרי החברה נכסים בעלי ערך רב למגזר האבטחה, המאפשרים זיהוי מהיר ויעיל של אירועים קריטיים בוידיאו".

קובי טנצר, שותף באינדיגו סטרטג'יק פרטנרס:
"אנו מאמינים כי Agent Vi היא כוח מוביל בדור הבא של פתרונות ניתוח וידאו, ואנו שמחים לסייע לחברה לממש את מלוא הפוטנציאל הטמון בה"

על רקע סבב הגיוס, דוריאן ברק, מנהל שותף באינדיגו, וצ'אק האצלר, לשעבר סגן נשיא לניהול מוצרי האבטחה בחברת Tyco International, יצטרפו לדירקטוריון של Agent Vi.

עם הגיוס, Agent Vi תוציא לפועל תכנית התרחבות בצפון אמריקה, לרבות גיוסם של אנשי מכירות מקומיים.

Agent Vi יוצגה בסבב הגיוס על ידי משרד עורכי הדין ישראלי- בן צבי. המשקיעים יוצגו על ידי משרד עורכי הדין ארדינסט, בן נתן ושות'.

דילוג לתוכן