מוטורולה סולושנס הציגה הדגמה חיה של רשת LTE

מוטורולה סולושנס הציגה הדגמה חיה של רשת LTE ייעודית לגופי חירום והצלה. ההדגמה התקיימה באקדמיה של משטרת פילדלפיה בפני נציגי העיר וקהילת מומחי ביטחון הציבור. המשתתפים חוו את טכנולוגיית LTE המתקדמת והעדכנית ביותר לביטחון הציבור, הכוללת קביעה דינמית של סדרי עדיפויות וזרימת שידורי וידאו חיים במכשירים הפועלים בתדרי PSST הייעודיים (Public Safety Spectrum Trust) .

במסגרת ההדגמה נחשפה היכולת של רשת ה-LTE לספק לאנשי השטח תכני מולטימדיה עשירים. יישומי תוכנה הציגו את היכולת לקבוע סדרי עדיפויות דינמיים כדי להבטיח שלנתונים הקריטיים ביותר יהיה את רוחב הפס הנדרש. גישת התעדוף של מוטורולה מבוססת על סטנדרטים של LTE והיא מסוגלת לנהל ולתעדף מספר שידורי וידיאו שרצים ברשת. גופי ביטחון הציבור דורשים כיום יכולת לשנות בזמן אמת את התכנים המוצגים בפני המשתמשים בהתאם לאופי האירועים ולתפקידיהם. כל זאת על מנת כדי למקסם את השימוש במידע חיוני במהלך הטיפול באירועים קריטיים ובמטלות יומיומיות.

הפתרון של מוטורולה, שתואם את הסטנדרטים של LTE לביטחון הציבור, מספק סביבת LTE משודרגת, מאובטחת ומוכחת המספקת שירותי מולטימדיה באיכות גבוהה לגופי חירום והצלה.
פלטפורמה חדישה זו של מוטורולה תשלב באופן רציף יישומים קריטיים של קול ונתונים שיספקו שירותי מולטימדיה ויישומים מתקדמים בפס רחב. הפתרונות הללו יציעו לגופי בטחון הציבור את החידושים הטכנולוגיים המיוחלים באמצעות מגוון רחב של מכשירי קצה: החל מתחנות עבודה מוקשחות וקבועות ברכב ועד התקני כף יד חדשניים מסוגים שונים.

כאשר משתמשים יחרגו מעבר לטווח הכיסוי של רשת Motorola Public Safety LTE הם יוכלו למנף את הברית שנחתמה בין מוטורולה לבין חברת Verizon Wireless. ברית זו, הראשונה והיחידה מסוגה בתעשייה, מאפשרת נדידת משתמשים ופעילות רציפה של רשת בטחון הציבור בתוך הרשתות הארציות המובילות של Verizon Wireless. יכולת זו תספק כיסוי וקישוריות מכל מקום לכל מקום, מגופי חירום מקומיים לסוכנויות הארציות וכו'.

דילוג לתוכן