מוטורולה מתכננת להשיק את Moto Maker לקראת ה- Moto 360 Smartwatch

מוטורולה מדווחת על תוכניתה להשיק במסגרת Moto Maker את השעון החכם Moto 360.החברה בבעלות גוגל פיתתה לקוחות כאשר נתנה להם את היכולת לבצע התאמה אישית לטלפונים MotoX, בסופו של דבר זה מוציא את מוטורולה מאלמוניות. עובדה שיכולה לחזק את מעמדה של מוטורולה בשוק פריטי המחשוב הלביש.

לדברי יודע דבר, מוטורולהתאפשר ללקוחותלבחור מתוךשלושמסגרותשעון: זהב, כסף, שחורושמפניה. קונים יוכלו גם לבחור מתוך שני צמידי-עור ומתכת ויהיו בשני גדלים, לגברים ולנשים, יודע הדבר מוסיף. באשר למראה השעונים, מוטורולה הכינה לכאורה 11 עיצובים, כולל עיצוב אחד מיוחד שהופיע בסרטון תדמית בשנה שעברה.

בתשובה לשאלה אם להכנת Moto Maker עבור 360 Moto הייתה תכנית, מוטורולה אומרת שזו תמיד היתה התכנית עבור Moto 360, חוץ מזה שלקח להם זמן כדי ליישמה. יודע הדבר שיחק עם הממשק של ה- Moto Maker החדש ותאר את החויה כפשוטה מספיק כדי לגרום לך להרגיש שהשעון החכם הוא בידיים שלך ובשליטה.

בעוד הרעיון (לתת לקונים לשחק ולהתרשם עם המוצר לפני רכישתו) עובד, מוטורולה יכולה להשתמש באסטרטגיה זו בכל ההתקנים שלה, שמאפשרים ללקוחות לבדוק ולהתרשם מהמכשירים לפני רכישתם, יותר כמו חנות של אפל או של איקאה למוצרי מוטורולה. מוטורולה אומרת לדברי יודע הדבר שזו רק ההתחלה. מה שברור עם זאת היא נכונותה של מוטורולה לאפשר ללקוחותיה להחליט מה הוא הטוב ביותר עבורם.

דילוג לתוכן